Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Soğuk bir yer(6)

+3
XxpioneerxX
XxSiebenxX
Dark(AngeL)
7 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 12:14 pm

İlk bölüm

Soğuk Bir Yer...(O da kim?)

Havanın soğuğu içime işliyor resmen.Bugün daha fazla yalnızım.Alex,2 yıldır varımı yoğumu verdiğim sevgilim Alex'ten ayrıldım.Hem de aptal bir sarışın yüzünden...Ne komik.Böylesi daha iyi oldu sanırım,ben anladımki dünyada hiçbir erkek hiçbirşeye değmezmiş.Bundan sonra aşık olmicam.Şimdi ne yapıcam peki?Bu gece annemlere gidemem,kendi evimde zaten kalamam.Ama umrumda değil bütün gece yürüyebilirim.Nerdeyim bilmiyorum,ortalık fazla karanlık ve ıssız...Olamaz arkamdan gelen serserilerin sesini duyuyorum...
-Hey bebeğim neden yalnızsın?
-Git başımdan
-ooo pek de asiymiş(dedi ve kolumdan tuttu biri)Adın ne
-Git başımdan dedim
-Başka söz bilmez misin sen?Daniel pek de tatlı yaa(dedi kolumu hızla çektim ve adımlarımı sıklaştırarak hızlandım.Kahretsin hiçbir taksi falan da geçmiyor ki...Birden önümde siyah lüks bir araba durdu.Aniden yağmur da bastırdı.Arabanın içindeki siyah gözlü karizmatik çocuk konuşmaya başladı)
-Gelmek ister misin?(bir süre düşündüm,maalesef başka gidicek yerim yok!)
-O,olabilir(dedim hızlanan yağmurun korkusuyla arabaya bindim)
-Neden bu saate burdasın?
-Benn,boşver
-Peki sen bilirsin...
-Sağol
-Adın ne?
-Angel,senin
-İsmin güzelmiş,benim ismim Bill.Kaç yaşındasın?
-15
-HAdi ya 17 gibi duruyosun,ben 18 yaşındayım
-Kıyafetlerimden dolayıdır (dedi gülümsedim 3 gündür ilk defa gülüyorum sanırım.Gözlüğünü çıkardı kocaman güzel gözleriyle bana baktı.Gerçekten kıyafetlerimden dolayı büyük gösteriyor olabilirim siyah deri bir mini etek,siyah ip askılı bir bluz ve siyah deri mont.Bir de uzun botlarım tabii.Herneyse konuya dönelim)
-Okuyor musun?
-Evet sen
-Bende
-Gidicek bir yerin var mı?
-Sanmıyorum ama beni şu ilerdeki durakta bırakabilirsin.
-Gidicek yerin yoksa seni misafir edebilirim sanırım
-Sen mi?Senin gibi insanlar var mı hala?Teşekkür ederim
-Demekki varmış,ee ne dersin?
-Bir gecelik seni rahatsız edicem ama,peki
-İyi o zaman
(Bill bir süre Angel'a baktı doğal ve saf bir güzelliği vardı.Gerçekten çok güzeldi.Siyah beline kadar inen saçları,ela iri gözleri,güzel fiziğiyle her erkeğin aşık olabileceği bir tip diye düşündü.Peki o neden yalnızdı?Sevgilisi var mıydı?Sonra kendi kendine düşündü,Angel onu tanımamıştı...Normalde başka bir kız olsa şuan delirirdi heralde.Nedense çok düşünceli duruyordu.Şöföre baktı)
-tamam dur
-Peki efendim (dedi arabadan indik.Kocaman süper lüks bi villadan içeri girdik.)
-Burası senin mi?
-Evet ailemle kalıyorum,kardeşim ve annem
-Bizim eve benziyorda Soğuk bir yer(6) 395111
-İyi o zaman yabancılık çekmezsin(dedi gülümsedi,içeri girdik lambayı yaktı)
-Beraber uyuyacağız sanırım
-Hadi ya hönk
-İstersen kanepede yatabilirim
-O kadar da değil,neyse ya birşey olmaz
-15 yaşındasın ama çok olgun bir kızsın
-Sağol
-Hadi gel(dedi bir üst kattaki odasına çıktık,arkamı döndüm üstünü değiştirdi yatağın bir tarafına uzandı)
-Umarım rahatsız olmazsın,(dedim gülümsedi yanına uzandım yatağı son derece rahattı)

(gece öyle geçti.Angel bazı soru işaretleriyle rahatsız olsa da bi kaç saat de olsa uyudu.Bill uyuyamadı Angel'ı düşündü yarın ne olacaktı acaba?İçinde birşeyler olmuştu,Angel'ın hep yanında kalmasını istiyordu.Angel da anlayamadığı ama kendini çeken bir sıcaklık vardı.Bir an düşündü,arkasını dönüp Angel'ın melekler gibi görünen suratına baktı.Onu öpmek istedi,sonra bunun çok aptalca olacağını düşündü,önüne döndü tekrardan,yaklaşık bir 10 dk sonra Angel gözlerini açtı,Angel'ın uyandığı gören Bill gözlerini kapattı uyuyormuş gibi davrandı.Angel başını kaldırdı,hala karanlıktı,yan tarafına döndü Bill uyuyordu,ona baktı kulağına eğildi)
-Teşekkür ederim Bill
(dedi onu dudağından öptü,sonra tekrar uyudu.Bill donakalmıştı adeta.Eğer Angel onu öpmeseydi o Angel'ı öpecekti.Birden eli dudağına gitti,ne kadar sıcaktı.Kendini çok değişik,ama iyi hissediyordu.)

Sabah...
Erkenden gözlerimi açtım,yanımda Bill yoktu.Kafamı kaldırdım....

Evet kızlar bu ilk hikayem,umarım beğenirsiniz.Kimi zaman Angel kimi zaman 3. kişi olarak anlattım.Yorumlarınızı bekliyorum...
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 7:18 pm

vay be...
sitenin ilk doğru düzgün fan fiction^ı başladı =)
harika yazmışsın canım... özellikle sonu çok güzeldi =)
devamını bekliyorum...
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 8:04 pm

Çok güzel olmuş..
Başlangıç için harika..
Devamını bekliyorum. Soğuk bir yer(6) 466203
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 8:55 pm

Ohh be sonunda bölümlü bir fan fiction açıldı...
Çok güzel olmuş..yeni bölümü bekliyorum Soğuk bir yer(6) 395111
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:09 pm

Teşekkür ederim canlarım,yeni bölümü birazdan koyarım sanırım Soğuk bir yer(6) 395111 Soğuk bir yer(6) 379727
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:29 pm

cidden Soğuk bir yer(6) 158648
koy koy bekliyoruzz =)
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:56 pm

yeni bölüm mü geliyor oleyyy Soğuk bir yer(6) 600989 Soğuk bir yer(6) 117909 Soğuk bir yer(6) 379727
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:31 pm

Birazdan koyuyorum...
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:32 pm

bekliyorumm Soğuk bir yer(6) 464138
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Soğuk Bir yer(2)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:35 pm

İkinci Bölüm

Sen Gerçek Misin?

Kafamı kaldırdım,Bill karşımda duruyordu.Kalktığımı görünce gülümsedi:
-Günaydın
-Günaydın,da gece rahatsız etmedim umarım
-Yoo (dedi eli dudağına gitti birden...)Kahvaltı yapıcan değil mi?
-hımmm olabilir ya,ama itiraf etmem gerekirse yatağın çok rahat hep burda kalabilirim...
-Kalk hadi kalk Soğuk bir yer(6) 395111
-İyi tamam,dedim kalktım.Rüyadayım sanki hala böyle insanlar var mı ya?diye düşünürken ben...
-Heyy niye daldın yine?
-Be,ben mi?
-Evet sen,(dedi kocaman gözleriyle anlayışlı anlayışlı baktı gözlerimin içine)
-Aslında doğrusunu söylemek gerekirse seni düşünüyordum
-Beni mi?Niyekii Soğuk bir yer(6) 478200
-Ya bana o kadar iyi davranıyosun ki hiçbir karşılık beklemeden...Ne bilim işte tuhafıma gitti.Ben bunlara alışık değilim Soğuk bir yer(6) 395111
-Hımm o zaman bi karşılığı olsun
-Na,nasıl yani Soğuk bir yer(6) 110622
-Korkma ya,sadece dün neden ordaydın falan onları merak ediyorum
-tamam ya anlatırım,ayıp ettin
-İyi o zaman,hadi kahvaltıya iniyoruz
-Ama annen,kardeşin
-Annem çıktı kardeşim de birşey demez
-İyi (dedim koluna girdim,aşağıya iniyorum sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi.Kahvaltı hazırdı,kardeşi falan yoktu ortada,başbaşa kahvaltı yapmaya başladık.)
-ee başla anlatmaya
-Tamam,(dedim,derin bir nefes aldım)Dün 2 yıldır çıktığım aynı evi paylaştığım erkek arkadaşımdan ayrıldım...Aldatıldım,kırıldım öyle bunaldım yürüyordum seni çıktın karşıma...Öyle işte
(Bill olanları ağzı açık dinledi,sonra ona baktı)
-Se,sen mi aldatıldın?
-Evet ,ama umrumda değil
-Neden?
-Demek ki onu sevmiyormuşum ve onunla aynı evi paylaşmaktan da kurtuldum
-Ya annenler nasıl izin verdi erkek arkadaşınla yaşamana?Hemde bu yaşta?(dedi bozulmuştu,Angel'ın sevgilisi ne kadar aptal diye düşündü...Angel Bill'in sevgilisi olsaydı)
-Aslında erkek arkadaşımla kaldığımı bilmiyorlardı,zaten son 2 aydır onunla yaşamaya başladım...
-Seni neden aldattı pekii?
-ımmm ya aslında kalıyoruz diye salak onun yatıcam sandı sanırım.Bende yüz vermeyince mutluluğu başka kollarda aradı sanırım...Herneyse annemle kalmıyorum çünkü o başka bir adamla evlendi,beni hiç sevmiyor babam da öldü Soğuk bir yer(6) 191630 anlican yalnız kaldım
(ağzı açık kaldı sonra kendini toparlayıp devam etti.)
-Çook üzüldüm gerçekten.Şaşırdım da eee şimdi ne yapıcan?
-Bilmiyorum,en kötü ihtimalle annemle kalırım
-Hımmm...(içinden burda kal demek geçti,o arada Tom uyandı...)
Tom-günaydın(dedi yarı uykulu bir sesle,Angel'ı görünce irkildi)
-Bill,,,bu kim?
-y*h ya kibar olsana(bu hödük kim ya Bill'in kardeşi olamaz di mi?Soğuk bir yer(6) 499617 )
-Bence de Tom kibar olsana o Angel,benim çok yakın bir arkadaşım
-Parrdon ya,da ben niye tanımıyorum bu çok yakın arkadaşı
-Uzatmasana
.......
(Aman ya ne gıcık biri,çok bilmiş ukala şey.Ama Bill nasıl bir insan ya?Gerçek mi o?)
-Niye hep dalıyosun böylee?
-Boşver beni ya.Bill artık rahatsız ettiğim yeter sanırım gitmeliyim
-Yook(dedi kolundan tutup sonsuza kadar burda kal,diyebilirdi ama)Bu gece de burda kal hem kalacak bir yer bulana kadar...
-Bu kadarı yüzsüzlük olur,sağol herşey için
-Saçmalama kal işte yaa
(Anaa manyak mı bu çocuk?Aslında bende kalmak istiyorum ama...Niye bu kadar ısrarcı davranıyor ki Bill?)
-tamam kalıyorum,sen istedin bunu Soğuk bir yer(6) 379727 ...Yalnız bir lavaboya gidebilir miyim?
-Deli misin,yerini biliyosun zaten.
-Evet biliyorum,dedim hızla çıktım...Tom denen çocuk etrafta yoktu.Kapıyı hızlıca açtım ki....

Umarım bunu da beğenirsiniz.Çok heyecanlı bir bölüm sizi bekliyor haberiniz olsun,ondan dolayı sakın bu bölümden sıkılıp hikayemi bırakmayın
Soğuk bir yer(6) 191630
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:57 pm

hiç bırakırmıyız ilk yorum benden
bu bölüm süperdi canım yeni bölüm yarına gelirmi? Soğuk bir yer(6) 593741
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 1:07 pm

İyi sevindim,bugün 1 veya 2 bölüm gelir sanırım Soğuk bir yer(6) 395111
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Soğuk Bir yer(3)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 4:30 pm

Üçüncü Bölüm

Peri Masalı

Kapıyı hızlıca açmamla Tom'la burun buruna gelmem bir oldu.Bana baktı o da şaşırmıştı.
-Yyuuhh ya yavaş olsana biraz hıh (dedi ve sabah ki ukala tavrıyla gitti, arkasından baka kaldım öyle özür bile dileyemedim,amann uyuz şey işte...Herneyse,işimi bitirdim aşağıya indim o oturmuş kahvaltı yapıyordu.Bill de yanında oturuyordu.)

-Bill,tamam burda kalıcam ama benim kıyafetlerimi falan almam lazım
-Tamam o zaman birazdan gider,alırıZ
-Alırız mı?Sen de mi benimle geliceksin?
-Evet sorun olmazsa... Soğuk bir yer(6) 321291
-Ne sorunu,sevinirim
-Peki,istersen hemen çıkalım
-Olur,(dedim evden çıkarken Tom'la göz göze geldim...Bana anlayamayacağım şekilde anlamlı anlamlı bakıyordu.Hayırdır inşallah...)

(Takside)
-Bill,bu bir rüya değil di mi?
-Yoo,o da nerden çıktı Soğuk bir yer(6) 379727
-Ne bilim korkuyorum valla şimdi biri beni uyandırıcakmış diye falan...
-Yok merak etme ben gerçeğim(dedi gülümsedi) Soğuk bir yer(6) 395111
-İyi o zaman...(bu sırada Bill'in tlfnu çaldı arayan annesiydi sanırım,sürekli ''TAbi,,merak etme,hımmm,öyle mi?''falan diyordu,sonra tlfnu kapattı yüzüme baktı,bi sevinç vardı)
-Kimle konuştum biliyor musun?
-Yooo Soğuk bir yer(6) 385166
-Annemle,ve bana dediki 3 hafta eve uğrayamayacakmış
- hönk Neden peki?
-Teyzem bacağını kırdı da,yanında kalması gerekiyormuş
-Hımmm...Eeee
-Eeesi bizde 3 hafta boyunca kalabilirsin...
-Yok artık
-Olur,olur...(dedi bu Bill'in işine geliyordu,çünkü Angel'ın sürekli yanında kalmasını istiyordu...)
-Bakarız ya Soğuk bir yer(6) 395111 (dedim gülümsedim,eve de gelmiştik.Taksiden indik,Bill eve baktı uzun uzun)
-Bizim evin aynısı nerdeyse
-Söylemiştim,neyse gel
(içeri geçtiler Angel direkt odasına geçti,bavullarını çıkardı,dolabındaki eşyaları alırken Bill'e döndü)
-Al şu siyah bavulu şu 3 çekmecedeki eşyaları koy:çaktırm: (dedim güldüm).Pardon ya biraz kibar olmalıyım, yani koyar mısın?
-Memnuniyetle (yanıma geldi yanağımı sıktı)
-Ama kırmızı ip askılı elbiseme karışma onu giyicem
-Peki(dedi Bill,zaten açtığı ilk çekmecede en üstte duruyordu onu Angel'a uzattı)
-Güzelmiş,eminim ki sana da çok yakışıcak
-SAğol Soğuk bir yer(6) 198266

(Kıyafetleri toplama işleri bitti,Angel o kırmızı elbiseyi giydi,saçlarını açık bıraktı,kırmızı bir bandaj taktı altına da siyah babet aldı,birde kırmızı ruj sürdü,odadan çıkar çıkmaz tüm ev Angel'ın parfüm kokusuyla doldu,gerçekten çok güzel olmuştu,Bill
onu görür görmez bir daha vuruldu,hayran hayran bbaktıktan sonra)
- Soğuk bir yer(6) 478200 Çook çok güzel olmuşsun
-Teşekkür ederim(dedi bavulları alıp dışarda evin ilersinde taksi beklemye başladılar)
-Angel,
-efendim Bill,
-Alex, o şimdi nerde?
-Bilmiyorum belki kız peşindedir Soğuk bir yer(6) 395111 (dedi kafasını çevirdi,gördüğü manzara iğrençti.Alex evin önünde bir kızla öpüşüyordu...)
-Bak kapının önünde öpüşüyor,yeni gördüm(bill de kapıdan taraf baktı,gerçekten de öpüşüyordu.Bu Alex ne kadar aptal!dedi birkez daha.Sonra taksiye binip eve gittiler.Bill yanına anahtarı almamıştı,kapıyı Tom açtı)
- hönk Bu bavullar ne?
-Çok soru sorma Tom
-Ciddiyim kimin bunlar?
-Benimmm,(diye atıldım hemen.Tom bana baktı,sonra başını çevirdi,3 kere daha baktı,şaşırdım ona döndüm)Ne oldu?
-Hii,hiiiiç de(dedi yutkundu)Çok güzel olmuşsun(Tom gerçekten Angel'a hayran kalmıştı,şimdiye kadar hayatında gördüğü en güzel kız diyebilirdi)
-hönk (öylece kalakaldım,Tom mu bana bunu söylemişti?)Sa,sağol

.............

(Ogün öyle çabucak geçti.Gece saat 11 e geliyordu,Bill odaya çıktı yorulmuştu.Tom da odasına çıkmıştı.Angel bir süre durdu öyle,sonra mutfağa gitti bi kahve yaptı,balkona çıktı.Üzerinde siyah ip askılı bir bluz ve eşofman vardı,hava soğumuştu.Aynı saatte Tom'u da uyku tutmamıştı,o da balkonda oturuyordu.Angel'ı gören tom ona baktı gülümsedi)
-Seni de mi uyku tutmadı?
-Anlaşılan seni de tutmamış,
-Evet(dedi sabah uyuz dediğim çocuğa bak Soğuk bir yer(6) 499617 ...Bana ne güzel de bakıyor öyle..)Otursana(dedi koltukta yana kaydı)
-sağol
-KAç yaşındasın?
-Bennn,15 sen?
-18 de sen 15 mi?
-Sen de mi şaşırdın?
-Evet yani...Neyse sorun olmaz benim için
-Anlamadım
-Anlarsın Soğuk bir yer(6) 379727 (dedi yüzünde hafif bi Nuri Alço'luk seziyorum hayırdır inşallah...)
-Üşüdümm,ben en iyisi gidip ceket aliyim
-Böyle balkona çıkarsan tabi'yki üşürsün(dedi birden beni kendine çekti)Gerek yok (yanında battaniye varmış meğer,bana sokuldu,battaniyeyi üstümüze örttü)
-Sağol,ama beni çok şaşırtıyorsun
-Ben mi?
-evet sen(dedim gülümsedim)Böyle biri olduğunu düşünmemiştim,sabahki halini görüncee
-ımmm sabah çok huysuz ve uyuz oluyorum kusura bakma
-bi kereliğine affettim seni Soğuk bir yer(6) 395111
-Sağol(dedi iyice yanıma sokuldu,beni birden bi ateş bastı sormayın,,noluyor yaa?)
..........

Bu da yeni bölüm kuzularım,umarım beğenirsiniz,yeni bölümüde birazdan koyabilirim Soğuk bir yer(6) 395111
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:29 pm

süper olmuş
yeni bölümm Soğuk bir yer(6) 877613
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:03 pm

2 bölümü de üst üste okudum.

İkisi de çok güzel olmuş canım.(=

Ellerine sağlık. Soğuk bir yer(6) 466203

Yeni bölüm ne zaman?
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:44 pm

bende iki bölüm birden okudum Soğuk bir yer(6) 466203
süperdi ikisidee bayıldımm =)
devamı ne zaman Soğuk bir yer(6) 466203
Edit: vay be sayfa açtım =)
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:25 pm

Yazmaya başlıyorum yeni bölümü Soğuk bir yer(6) 379727
Hazır olun Soğuk bir yer(6) 395111
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:26 pm

bu akşam yeni bölüm çok özdilde yazıyorr Soğuk bir yer(6) 379727 hazırız canım
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:34 pm

oley bölüm geliyor Soğuk bir yer(6) 466203
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:58 pm

Kızlar biraz gecikicek ama gitmeyin bir yere uzunn bir bölüm yazıyorum da... Soğuk bir yer(6) 395111
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:06 pm

ben abim gelmedikçe buradayım canım yaz sen =)
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:24 pm

evet aynı durum bendede Soğuk bir yer(6) 379727
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Soğuk Bir Yer(4)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 10:15 pm

Dördüncü Bölüm

Kanada

(Ona baktım )
-Yaa senin sevgilin yok mu?
-Benim mi?
-Evet senin,yakışıklı çocuksun
(Tom tuhaf tuhaf baktı)-yoo,sevgilim yok.Ama senin kesin vardır
-Hadi ya,yok sevgilim falan
-İyiymişş
-Hımm haklısın ya(Ona baktım)Benim uykum geldi,yatıyım artık,sağol Soğuk bir yer(6) 395111
-Sende,iyi geceler
-Sana da,(dedim odaya girdim Bill melekler gibi uyuyordu.Başının üstüne çöktüm,saçlarıyla oynadım.Bi ara uyanır gibi oldu,yanına uzandım hemen.Bilmiyorum ama her ona baktığımda kendimi çok iyi hissediyorum.Kendi kendime konuşmaya başladım,biliyorum ki Bill beni duymayacak)
-Bill,sen bana Tanrı'nın verdiği en büyük hediyesin.Biraz tuhaf olucak ama,beni hiç bırakma...
(Angel,bu şekilde içini dökerken aslında Bill Angel'ın dediği herşeyi duymuştu...Özellikle son ''beni bırakma'' lafından sonra''bırakacağımı kim dedi ki?''demek istedi.Dün yaşananlar,birde bu sözler...Yoksa,yoksa Angel da Bill'den mi hoşlanıyordu?Büyük ihtimalle öyleydi...Sevindi...Az sonra Angel da uyudu zaten...)

(Tom için de aynı şey geçerliydi.Yani o da Angel'dan hoşlanmıştı.Belki de daha fazlası.O da o gibi düşüncelerle uyudu...)

(Sabah)
Erkenden kalktım,Bill hala melekler gibi uyuyordu Soğuk bir yer(6) 478200 Ona baktım,yanağından öperek uyandıracaktım ama vazgeçtim.Üstümü giyinene kadar o da uyandı zaten.
-Günaydın
-Günaydın canım Soğuk bir yer(6) 395111
-Gece rahatsız etmedim di mi seni?
-Yoo,(dedi güldü.Anlamadım ama..)
-İyi o zaman ben kahvaltıyı hazırlıyım
-Sen mi?
-evet ne oldu?
-Hiiçç iyi sen bilirsin,(dedi ben son hızla mutfağa daldım.Yalnız yaşayınca bu tür işleri ister istemez öğreniyor insan.O inene kadar ben kahvaltıyı hazırladım bile...Bana hayran hayran baktı)
-Süpersin ya çok güzel olmuş gerçekten
-Sağol,aaa Tom uyanmadı mı?
-Yok,o daha geç uyanır
-Ben uyandırıyım mı?
(güldü)-Onu annemden başka kimse uyandıramaz kii?
-Sen öyle sann(dedim,hızla odaya çıktım,yavaşça kapıyı açtım.Tom hala uyuyordu.Yanına eğildim)
-Toooom,kalk hadiii,kahvaltıya innn
-Lütfen anne biraz daha
- hönk (anaa ne annesi ya,biraz daha uğraşdım ama Tom kalkmıyor,sonra kulağına eğildim ve öptüm)
-Iyyhhh (dedi bir hışımla kalktı,beni görünce şaşırdı)
-Se,sen mi uayndırdın beni?Bende annem sanmıştım
-Onu anladım zaten,hadi kalk kahvaltı hazırladım
-Sen mi?
-Evet(dedim,birden yanağımdan öptü)
-Sağol Soğuk bir yer(6) 478200
(Ona baktım,elim yanağımda kaldı)-Bu niyeydi şimdi?
-İçimden geldi Soğuk bir yer(6) 395111 (dedi odadan çıktı,dünkü gibi arkasından bakakaldım,sonra aşağıya indim.Bill sağolsun çayları koymuştu.Bana baktı)
-Ne oldu?
-Benim elimden kurtulur mu?Kaldırdım (gülümsedim,arkamdan tom geldi)
-Bill Angel'ın annemle akrabalığı var mı?
-(bill bana baktı gülümsedi)Sanmıyorum
-İlk defa annem dışında bi insan tarafından uyandırıldım
-Tamam tamam kes gevezeliği (dedim,üçümüz birlikte kahvaltı yapıyorduk.Masanın üstündeki telefonum çaldı)Tom,telefonu uzatsana (dedim şaşırdım,beni kim niye arayacaktı kii?Ürkek bir sesle telefonu açtım)
-Efendim?
-Angel,merhaba hayatım ben yengen Lucy
-Me,merhaba nasılsınız?
-İyiyim de sen iyi değilsin sanırım?
-O da nerden çıktı?
-Öyle işte biz amcanla karar verdikte güzelim
-Evet,
-Seni yanımıza almak istiyoruz
-Kanada'ya mı?
-Evet,istemez misin?
-Bi,bilmiyorum.Çok özledim sizi ama
-Sen en iyisi düşün birtanem,ben seni tekrar ararım.Umarım gelirsin
-Peki(diyebildi.Angel bembeyaz olmuştu.Onun durumunu gören Tom ve Bill endişelenmişti)
Tom-İyi misin neyin var,Bill su getir(bill suyu verdi)
-Gerçekten kötü görünüyorsun
-be,ben gidiyorum Bill
Tom-Bill-Nereye? Soğuk bir yer(6) 191630
-Kanada'ya Soğuk bir yer(6) 499617

.........

Canlarım şimdilik idare edin,diğer bölümü de bu gece geç saatte de olsa eklerim Soğuk bir yer(6) 395111 .Yorum istiyorum...
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 10:53 pm

Çok güzel olmuş.... Soğuk bir yer(6) 483358

Birbirlerini öptüler.

Öpüp koklaştılar. Soğuk bir yer(6) 158648 ( bkz: İlgi alanım Soğuk bir yer(6) 158648 )

Yeni bölümü bekliyorum canım.(=
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 10:58 pm

Yazıyorum canım,biraz daha kalırsan,görürsün sanırım...Sağol Soğuk bir yer(6) 395111

Soğuk bir yer(6)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki