Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim!

2 posters
YazarMesaj
CemseL
Aday
CemseL

Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim! Empty
MesajKonu: Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim!   Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim! Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:56 pm

Arkadaşlar ben yeni üye oldum:D Direk konuya girmek olacak ama bence mesela İsrailliler gibi veya başga ülkelerdekiler gibi bizda imza toplaylım ve Tokio Hotele yollaylım. En azından Kıbrısdada hayrannarı olduklarının farkına varsınnar. Sizi bilmem ama ben düzenli bir şekilde:D onnara email falan atarım tabi okuyup okumadıklarını bilmem ama şansımı denerim. Veya bu sitenin adını falan duyuralım. Mesela ben 1 seneden fazladr Tokio Hoteli delisiyim resmen ama siteyi arkadaşımın bana yapdığı çocukca bir şaka sonucu gördüm rasgele. Eğer böyle bişeyi isdersanız cevap yazın bana da bir fanaction başladalım bizda böyle oturarak bişey olmazki. Eğer evet dersanız benda email adresimi yazarım da oraya gelen bütün mesajları birikdirip yollarım Tokio Hotele. olurmu sizce?? Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim! 466203 [img][/img]
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim! Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim!   Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim! Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 9:54 am

Tabiki olur ama bunu diğer sitede belirtmelisin,www.tokiohotelfankibris.com
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com

Tokio Hoteli Kıbrısa getirelim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Fan Sitesi
» Tokio Hotel Resimleri
» Tokio Hotel Tv Episode 22