Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D

+3
bill_th_gülben
XxpioneerxX
ondly
7 posters
YazarMesaj
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Empty
MesajKonu: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 12:04 pm

bizzat kendim oturupta çevirdiğim bir röportaj. daha önceden çevrilmiş olmakla beraber ben bir daha çevirdim georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648 niye çevrilmiş olanı çevirdin diye sorarsanız çevrilmemiş olanını bulamıyoruz bizde alıntı yapmamak için kendimiz oturup bidaha çeviriyoruz. KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR. iyi okumalar georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645

kaynak:
http://www.tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=4016

nadir olan çevirilerimden biri georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648 inşallah devamı gelcek georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648

Çamaşırlarınızı yıkamayı biliyor musunuz?

Bill: biz evdeyken kıyafetlerimizi annem yıkar ama yoldayken kendimiz yıkarız. Otelde yada stüdyoda
Georg: doğru! Açıkları ve koyuları ayırdığına emin olmalısın. Bu çok zor değil. En nefret ettiğim ütü.
Buna rağmen bütün kıyafetlerimi, pantolonlarımı, gömleklerimi, her şeyimi ben ütülerim
Bill: georg gerçekten bunu ciddiye alıyor. Hayatımda bir şey ütülemedim

en son ne zaman otobüse yada trene bindiniz?

Bill: ne yazık ki bu artık imkansız. Bu nedenle biz sürekli kendi otobüsümüz yada arabamızla seyahat ediyoruz. Çoğunlukla Berlin ve Hamburg arasında seyahat ediyoruz, ve trenle gerçekten hızlı gidiyoruz(1.30 saatte) araba ile iki katı uzuyor. Trenle yolculuk yapmayı daha çok yolculuk yapmayı tercih ederdim. Uçmaktan nefret ediyorum.
Tom: yanımızda hep birsürü bavul oluyor. Büyük olasılıkla trenin yarısını ayırmak zorunda kalırız

Yemek yapabiliyor musunuz?

Bill: tabiî ki! Çorba , sütlü pilav, sphagetti ve sphagetti-omlet yapabiliyorum

En son ne zaman kendiniz yemek yaptınız

Georg: dün. Çorba yaptık.
Tom: ne zaman stüdyoda olsak yemeklerimizi kendmiz yaparız. Bizim menümüzde her gün çorba olur
Bill: iş ne zaman yemeğe gelse ben çok rahatımdır. Eğer 5 yıldızlı yemek yapabilsem, ben hala çorba yaparım. Ve ben fast food severim. bence süslü yemeklerden kötü olamaz. Çoğu ödül töreninde böyle yemekler verirler. Onun için biz hep show sonrası partileri bekleriz. Orada çok güzel şeyler bulabilirsin, köri, sosis, patates kızartması gibi
Georg: bence 5 pahalı menü verilmesi çok aptalca, çünkü 3 saat boyunca yiyorsun ve kendini hala aç hissediyorsun çünkü porsiyonlar küçük

En son ne zaman süpermarkete bir şey almaya gittiniz?

Bill: bizim için süpermarkete gitmek gerçekten zor. Eşofman giyip şapka taksamda, insanlar beni tanıyorlar. Biz hep benzinciden alırız. Orda gerçekten hoş şeyler var. En son balık ve patates salatası aldım. Eğer normal bir lokantadan alsaydım benzinciden aldığımın yarısı kadar lezzetli gelmezdi.
Tom: şuan benim favori yemeğim bu. Almanyadaki bütün benzincilere gitmişizdir.

Eğer dünyayı seyahat etmeseydiniz ne yapardınız?

Georg: arkadaşlarımla beraber yaşardım. Güzel olurdu
Bill: tuhaf insanlarla yaşamak... Bana göre değil
Tom: bill ve ben evimizi yeni terk ettik ama birlikte yaşamaya devam etmek istiyoruz

Yapabileceğiniz diğer meslekler ne?
Gustav: sigorta satış elemanı
Bill: ve georg inşaat işçisi olmak isterdi
Georg: jinekologluk da tom için olabilir
Tom: kesinlikle! Ama hastalarımı benim için alırsam
Bill: ben asla sonra ne olacağımı bilmedim. Benim tek tutkum müzik. Ama başka neler yapabilirim? Masa başında çalışamam herkes beni görünce gider.
Georg: bu doğru değil. İnsnalar sadece tepki göstermezler. Normal işlerde çalışmak için dış görünüşünün değiştirmen lazım.

Başka bir işte çalışsan yine stilin bu mu olur?

Bill: evet, kesinlikle, okuldada böyleydim. Ve orda bu üzücüydü. Diğer öğrenciler bana gülüyorlardı ve öğretmenlerde bana sinir oluyordu. Bunu dış görünüşümle başa çıkamadıkları için yapıyorlardı. Bir takım ve kravatla mutlu olamam. En büyük problem: 18 yaşın üstünde olup, dövmem ve kabarık saçlarımla ben nereye gideceğim

Hala arkadaşlarınızın partilerine gidiyor musunuz?

Bill: değişiyor. Yakın arkadaşmsa kesnilikle giderim. Ama büyük partiler söz olduğunda önce kimlerin geleceğini bilmek isterim. Büyük partiler havaalanlarındaki gece klüplerine benziyor. Birçok kişi fotoğraf çekmek istiyor ve partiye bu yüzden gidemiyorsun.
tom: bunula ilgili problemimiz yok. Fotoğraf verebiliriz. Ama ondan sonra partiye gitmek çok boş.

En çok neyi özlüyorsunuz?
Georg: sadece normal yaşamayı…
Bill: ben rutin günlerden nefret ederim. Ama bazen normal yaşamı özlüyorum. Sadece sokakta tanınmadan yürümek istiyorum.

Hiç normal yaşama başlamayı düşündünüz mü?

Tom: hayır asla pişmanlık duymadık. Almanyada başladık ve şimdi başka ülkelere gidiyoruz. Hayatımız süper!
Bill: evde 2 hafta hiç program olmadan otururken, her şeyi özlemeye başladım. Sonra şöyle düşündüm:
“hey ben tekrar fotoğraf çektirmek, ödül törenlerine katılmak, sahneye geri dönmek istiyorum” hayatımı seviyorum çünkü her şey istediğim gibi. Tanınmak, insanların bana bakıp hakkımda konuşması istediğim şeylerdi. Tabiî ki bazen bu rahatsız ediyor ama sonra geçiyor. Eğer bu gün durursak, eski hayatımıza geri dönmek çok uzun zaman alabilir. Tokio hotel - bu karar sonsuzdur
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:11 pm

Sağol Özdil^m çok güzel bir çeviri olmuş. georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645

georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 61179

Jinekolog he. georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:57 pm

tom a yakışır jinekologluk aslında tom
sağ ol canım çeviri için georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 6:29 pm

çeviri için sağ ol röpörtaj çok güzelmiş utangaç
jinekolog Tom eminim çok başarılı bir meslek hayatı olurdu georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 8:07 pm

önemli değil benim için bi zevkti georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645 ilerleyen günlerde bi tane daha çevirmeyi planlıyorum ama sınavlar var belkide çeviremem georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 8:10 pm

Olsun bebişim.Derslerini de aksatmamalısın. georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 483358 georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 8:23 pm

zaten derslerimi aksatırsam siteyide aksatmak zorunda kalırım çünkü annem burda devreye girer georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 8:29 pm

Bir an kendi annem gözlerimin önüne geldi sanki. georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648

Artık ne zaman müsait olursan o zaman koyarsın bebişim. georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 10:37 am

off nedir bu annelerden çektiğimiz georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 191630
tamama ikizim müsait olduğum bi gün koyarım georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 889645
LoLi*Star*
Çevirmen+Mod.
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 5:30 pm

geo inşaat işçisi georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648 georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648 georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648

sağol canım..ellerine sağlık..(:
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 8:15 pm

önemli değil canım görevimiz georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 158648
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 1:12 pm

okurken bayıldım yerlerdeydim demin -annem gelip kazıyıncaya kadar- çok güzel çevirmişsin canım
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 6:17 pm

sağol canım beğenmene sevindim utangaç görevimiz georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 379727 işte çevirdim kendi çapımda beğendirebildiysem ne mutlu bana georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D 466203
sparkbill
Aday
sparkbill

MesajKonu: Geri: georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D   georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:37 pm

çok tatlılar çok saol cnm

georg inşaat işçisi, tom jinekolog :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Georg Biografi
» Georg Resimleri