Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-

4 posters
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Empty
MesajKonu: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 9:31 pm

Arkadaşlar.Bu bana ait değil.Bir siteden alıp çevirdim.Kısa ama çok güzel bir hikaye.Tek bölümlük.Çevirirken hata yapmış olabilirm.Emin değilim.Ama sanırım yok.Bazı yerleri anlamsız geldi bana.Onları bizim dilimize anlaşılır hale getirdim. utangaç Yazan kız Amerikan İngilizcesi mi kullanmış?Yoksa İngiliz İngilizcesi mi çözemedim.Karışık karışıktı.bir ondan bir bundan gibisinden. utangaç Neyse uzattım sanırım.Buyrun hikaye.İyi okumalar. utangaç Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 889645

Hedefsiz Gelecek Veya Hiç

“Ölmek için birçok yol var.Sen herhangi birisiyle öleceksin.Ölmek için seç birisini.”dedi Bill ve bıçağı bana uzattı.Odanın dışına dogru yürüdü ve orada kaldı,çatlamış aynadaki yansımama baktı.Parçalanmış bir görüntüm,gerçekten de öyle.Elimde tuttuğum bıçağa baktım.Bu son muydu?Hayatımı kaybetmeye gittiğimi biliyordum.Bu doğruydu.Nasıl ölmek istediğim hakkında bir seçim yapmak zorundaydım.Bu körolası yerde ölmek ister miydim?Veya bir yatakta ölmek ister miydim?Ailem ben yukarıdayken benim için ağlar mıydı,beni gözyaşlarıyla iyileştirmek istermiş gibi..Kırık görünen yanımı düzelttim,aynadaki gerçek kendimle.Banyoda yalnızdım.Aynayı ona bir ayakkabı fırlatarak çatlatmayı başardım.Bitkindim.Hayatın bitkinliği…Fakat ayrılmıyordum.Ayrılmıyordum.Herkes bir gün ayrılacak.İlk ben ayrılacağım..Harika(!) bir durumdayım..Ben hastalıklı bir delikanlıyım.Bunu öğrendiğimde sadece güldüm.Bu benim için çok şey ifade etmiyordu.Bu benim için bir grip gibiydi..Ama,birkaç kalp nöbetinden sonra,inancımı kaybettim.Kim?Ben,iyimser..Haplarımı kullanmıyordum,çünkü duygularımı zayıf düşürüyorlardı.Kendimi canlı,hayatta hissetmek istiyordum..Ama had safhadaki duygularım beni öldürüyor,ve bunu biliyorum,.ve umursamıyorum,artık umursamıyorum..Eninde sonunda ölmeme izin ver.Kim umursayacak?Hiçkimse.Eski kasabamdaki arkadaşlarım beni unuttular,kimse burada olduğumu bilmiyor.Böylece burada ıstıraplarımla,ümitsizliklerimle baş başayım.Ben içine kapanık değilim,asla olmadım.Sadece geleceğim hakkında bildiklerimden eminim.Bir geleceğim yok.Geriye kalan sadece karanlık..Sadece hafızalarda yanıltı olarak kalan ben..Yakında,hayatımın nasıl geçtiğini izleyeceğim.Ve bundan zevk alacağım,çünkü;biliyorum ki kendim için bir şeyler yaptım.İyi bir yaşam sürdüm.Ben bir erkek çocuğuydum,sevdiği insanları koruyan bir koruyucu melek.Ve ben ayrıldığımda onlar bensiz de başarabilecek.Ben ayrıldıktan sonra.Ben aynada, parlak bir yıldız ,genç bir rock yıldızı gibi görünen kişiyim.Bu son mu?Bu benim sonum mu?Kerdeşim beni sever.Benim acılarımı görür.Benim acı çekmemi istemez.Ama o benim acılarımı sonlandırabilecek güze sahip değil.Bunu yalnızca kendim yapabilrim.Bıçağı tekrar elime aldım ve gözlerimi kapadım.Geçmişimi düşündüm,arkadaşlarımı,aşklarımı.Yakın zamanda onların birkaçıyla buluşmak istedim.Hayat beni onlardan uzağa uçurdu.Ölüm onları uzağa götürdü cennette.Onlar beni bekliyorlar.Bıçağı havaya kaldırdım.Ve tüm anılarım uçtu,geçti kapalı gözlerimden.O bendim,tepedeki ulaşılmaz…Başarılıyım ve güçlüyüm.Eğer kendimi öldürebilirsem,zaaflarımı görmek isterdim.İnsanlar kabiliyetim konusunda bana güvenirler.Onları memnun etmek için bütün gücümü kullanacağım.Ben hırslıyım.Yeteneklerimi daha fazla övmek istiyorum.Ben ailemdeki mucize çocuğum.Gençken,hedeflerimin bazılarını başardım.Düşmeyeceğim.En ufak bir şeyde,uçurumun kenarında kalmakla meşgul olacağım.Kuş tüyü gibi düşmeyeceğim..

“Bunu yapmak için ne gibi bir b*kluk(aslında başka bir şey de yazmadım Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 158648 )denemeliyim?” diye sordum kendime ve gözlerimi açtım.Bıçağa baktım ve şeytani bir şekilde gülümsedim.

Kardeşim banyoya girdi ve bıçağı gördü.Tezgaha attı.Kırmızı rujla bir şeylerin yazılı olduğu aynaya baktı.

“Sevgili kardeşim,kendi kaderimi yazıyorum.Bu ölümcül hastalık gibi küçük şeylerin beni aşağı sürüklemesine izin vermeyeceğim.Bunu çoğu kez denedim. Ve bunu tekrar yapacağım.Üzgünüm henüz ölmek için zamanı değil.Ölüm benim için bir hediye olmak isterdi.Acının sonu olmak isterdi.Ama bunu yapmak için daha fazlasına ihtiyacım var.Teşekkürler,ama teşekküre gerek yok.Hoşçakal,küçük kardeşin(babybrother)”

Ben ürpertici ve ölü bir yüzü olan bir tür p*ç değilim.Kadere teslim olan birisi olmayacağım.Sonuna kadar savaşacağım,kaybetmezsem eğer.Bir çiftçi gibi güleceğim.(deyim sanırım).Al ruhumu..Becerebilirsen..
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:45 pm

süperr Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 889645 Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:58 pm

ahh bebeğim müthiş olmuş Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630 çok güzel duygulandım Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:48 pm

Ben de.. Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630

Birşey değil canlarım her zaman. utangaç Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 889645
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:56 pm

çok güzel olmuş canım Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630 Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 191630 ellerine sağlık Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 466203
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-   Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 11:12 pm

Önemli değil Cansu^m. Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot- 889645

Hedefsiz Gelecek ya da Hiç - oneshot-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-