Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"

+2
XxSiebenxX
XxpioneerxX
6 posters
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Empty
MesajKonu: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 1:20 am

Bir röportaj daha. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 466203

Sadece Tom ile yapılmış bir röportaj.Ya da sadece o kısım vardı.xD Ama tek kelimeyle müthiş. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 395111

Elimden geldiği kadar doğru çevirmeye çalıştım.Umarım yanlışım yoktur. utangaç

Umarım beğenirsiniz. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 889645

Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 61179

İyi Okumalar. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 468807 utangaç

*Kaynak (^^,)

Mükemmel aşkı nasıl bulursun?”MAX” hemen hemen her kadını elde edebilen(xD) Tom Kaulitz’e[18] kısa süreli partnerinde hangi kriterlerin olması gerektiğini sordu.

Max: Ne tür kadınları tercih edersin?

Tom: Öncelikle,belirli bir kadın tipini tercih etmem.Sarışın,esmer veya kızıl-Özel ilgim yok.İkinci olarak, İtiraf etmem gerekirse,eğer belirli bir tip tercih etmek isteseydim bu tamamıyla saçma olurdu.Cidden,uymak zorundaydı. (Burada kullandığı kelimenin bir sürü anlamı vardı.Birleşmek,evlenmek vb. xD En uygunu buydu) Aslında hepsi bu değil.Şimdilik uzun ilişkilerde kötüyüm ve tek gece için olanlarda..Bu karakterle alakalı değil.Bundan ayrı şeyler söyleyen kimseler bir yalancı..

Max: Hangi ünlü bayanla bir gece geçirmek istersin?

Tom: Aslında ünlü bir bayanı elde etmek çok sıkıcı,tekrar düşündüm de bu iyi olabilir.Aslında aklıma birkaç isim geldi: Olsen ikizleri, Angelina Jolie, Jessica Alba,Playboy Mansion’dan üç kız…

Max: Bir bayanı nasıl baştan çıkarırsın?

Tom: Eğer her zaman uyguladığım belirli bir şey olduğunu söylersem veya bir bayanı baştan çıkarmak için reçetem olduğunu söylersem yalan olur.Oluruna bırakırım.Bunu söylemek benim için çok kolay,çünkü gruptaki diğer 3 önemsiz kişi bununla ilgili bir şey söyleyemez.

Max:
Sende cinsel istek uyandıran nedir?

Tom: Ben tipik bir av toplayıcısıyım.Bir bayana egemen olmak zorundayım.İlgilenmiyormuş gibi rol yapmalarını seviyorum.

Max: Ve senin bütünüyle canını sıkan şey nedir?

Tom: Terbiyesizce konuşmalar!Bayanlar yatakta daha az konuşmalı.Çığlık olabilir…

Max: Kız hayranların çoğu seninle yatmak istiyor.Bunu kim yapabilir,ya da yapamaz?

Tom: Aslında kimseyi hariç tutmuyorum.Yalnız kısıtlı zamanım var.Ne yazık ki bir gün sadece 24 saat.

Max: Hiç aşık oldun mu?

Tom: Hayır,asla.Dürüst olmalıyım ki aşka inanmıyorum.Bir gecelik aşkın haricinde.

Max: En uzun ilişkin ne kadardı?

Tom: Sanırım 2 yıl.Ondan sonra 2 günden daha uzun hiç olmadı.

Max: Bir bayan için hiç çılgınca şeyler yaptın mı?

Tom: Hiç aşık olmadığımdan dolayı,sanırım bir bayan için hiç çılgınca bir şey yapmadım.

Max: Sex yaptığın acayip yerler?

Tom: Hmm.Bir tarlada. (kahkaha)Neticede bir şeyler tarafından ısırılan sadece ben değildim.Bu korkunç…Böceklerden nefret ederim.Orda olmasındanda evde seks yapmayı tercih ederim,her yer senin..

Bu kadardı. utangaç
http://www.tokiohotelfantr.com
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 8:12 pm

off Tommm iyi misin sen ya
tarlada hönk çığlık olabilir hönk playboy^dan 3 kız hönk ...
odungiller familyası hıh
çeviri için teşekkürler Meryem^m Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 483358
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 9:39 pm

Ne demek Cansu^mm.. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 483358

Beğenmene sevindim. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 478200 Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 478200
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 4:40 pm

ooo ikizim coştun sen Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 379727 yazlın yokmu senin git ders çalış(annem gibi konuştum Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 379727 ) neyse çok güzel olmuş ikizim ellerine sağlık Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 483358
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 8:16 pm

Sınavlarım var ama ben çalışmıyorum ikizim. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 158648

Beğenmene sevindim bebişim.. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 483358

Görevim. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 478200
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 6:29 pm

sağ ol canım
tom sana tek diyceğim Y-U-H Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 707510 Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 110622
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 5:32 pm

Önemli Değil Gülben^mm.. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 483358 Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 478200

Ben çok sevdim bu röportajı ama. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 379727 Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 52723 Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 466203
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 1:19 pm

Çok teşekkür ederiz canım da okurken resmen hönk ve Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 499617 oldum.Ne demek çığlık falan?Yine de elceğizlerine sağlık sağol
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 7:59 pm

Önemli değil canım.(=
Görevim. Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 395111
sparkbill
Aday
sparkbill

MesajKonu: Geri: Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"   Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:42 pm

tom iyice kendinden geçmiş tarla fln Tom'dan seks için alan seçimi  xD -"Tarla" 379727

Tom'dan seks için alan seçimi xD -"Tarla"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-