Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Soğuk bir yer(6)

+3
XxpioneerxX
XxSiebenxX
Dark(AngeL)
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:01 pm

Bekle ekliyorum birazdan Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

MesajKonu: Soğuk Bir Yer(9)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:06 pm

Dokuzuncu bölüm

Nerden Çıktın Ki?

(Bill bir süre baktı öyle,çok kötü sinirlenmişti)-Ne diyosun sen?
Tim-Ne diyomuşum,ayrıca sen kim olarak bu kadar sinirleniyosun ki?Abisi mi,sevgilisi mi?A doğru abisidir...
(Bill yerinden kalktı,sevgilim diyecekti)-Sakın ona böyle birşey söyleme
-Hadi ya emredersin(bill hızla onun üstüne yürüdü,tam kavga edeceklerdi ki,hoca aniden içeri girdi)
-Bay Kaulitz,n'oluyor burda?
-Hi,hiç bişey efendim
-İyi o zaman yerinize geçin,sağol Tom kardeşinin yanına oturabilirsin.
-Önemli değil (dedi Tom Bill'in yanına geçti)
-Ne oluyor?
-Yok bişe...
-Ne oluyor dedim Bill?
-İyi,,şu salak Tim varya
-eeee
-Angel'a teklif edecekmiş
- hönk ,yyuuhh be ne sanıyor kendini?
-sakin ol
-İyi de(dedi derste daldı öyle...Sürekli derste bişeyler karalıyıp durdu.Bu Bill'in dikkatini çekti.Zil çaldı,Tom Bill'e döndü)
-Ben Angel'ın yanına gidiyorum
-Tamam sen git geliyorum ben(dedi o gider gitmez defterini karıştırdı aynen şu sözler yazıyordu''Angel'm,meleğim...Sana aşığım,hem de delicesine...Sensiz yaşamak ölmekten beter...''
Ağzı açık kaldı.Şimdi ne yapmalıydı?Bir de bugün ona Angel'la sevgili olduklarını söyleyeceklerdi.Bu çok kötü olmuştu.Biri kardeşi,biri sevgilisi...Kardeşini nasıl kıracaktı?Peki Angel?Kardeşi için onu bırakabilecek miydi??)

(Tom Angel'ın yanına gitmişti)
Tom-AngeLLL
-Geliyorum,Bill nerde?
-Gelir biradan (dedi kantine indik,oturduk bir yere.Geçen ders rahatsızdım Tom'a döndüm)
-bu ders izin alıp eve gitmek istiyorum
-neyin var canım?İyi misin?Bende gelicem seninle
-Gerek yok benimle gelmene,ama ben gitsem iyi olucak tamam mı canım?Benim yüzümden dersinden geri kalmanı istemiyorum Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
-Peki canım o zaman,gel sınıfına çıkıp eşyalarını falan alalım
-haklısın(dedim,koluna girdim,beraber sınıftan eşyalarımı aldım)Eee Bill gelmedi de,sınıfta mıdır?
-Sanırım(dedi sınıfa geçtik.Bill orda da yoktu.İyice meraklandım,ne oluyor ya?)
-Bill yookk,nerde?Neden yanımıza gelmedi?Neden burda değil?
-Bilmiyorum sakin ol,bi dk (dedi bir çocukla konuşup geldi)
-Ne oldu?
-Bill bi hocayla bir yere gitmiş...
-Hadi ya,neyse ben gidiyorum söylersin,(dedim yanağından öptüm,gülümsedi.Çabucak eve geldim bende.Aklım Bill'de.Çay koydum,balkona çıktım.Çay hazır olunca aldım balkonda çayımı içiyorum,birde Bill'i düşnüyorum.)

(Tom'da dayanamadı,2 ders önceden eve geldi.Bill okulda kaldı.Tom'un defterinde gördüğü o yazıdan sonra ölü gibiydi.Tom kapıyı açtı,salona baktı Angel yoktu.Odalara baktı,balkonun kapısının açık olduğunu fark etti.Yavaşça kapıyı araladı,Angel dalmıştı,ona seslendi)

-AngeL?(Angel aniden korktu,elindeki bardak avucunun içinde parçalanıverdi.Eli kanlar içinde kalmıştı.Tom korkuyla ona baktı)
-İyi misin?Hemen banyoya çıkmamız lazım,(dedi hızla banyoya çıktılar.Tom Angel'ın elini suya tuttu.Kötü kesmişti.PAnsuman yaptıktan sonra elini sarmaya başladı)
-iyi misin?Canın acıyor mu?Ne oldu?
-Canım acımıyor teşekkür ederim.Bilmiyorum ya dalmıştım öyle.
-Tamam o zaman(dedi birden baktı öyle,o kadar tatlı görünüyordu ki...Aniden dudaklarını Angel'ın dudaklarının üstüne koydu...Bir süre öptü onu.Angel hiç bişey yapamadı.Sonra Tom Angel'ın kolunu sıvazladı)
-Hadi aşağıya inelim Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
- hönk hönk Tamam(diyebildim anca...Bu niyeydi şimdi?Bu neydi?Bana aşık mıydı?Ya sonra yaptığı?Nasıl birgün geçiriyorum böyle!Sevgilimden haberim yok,sevgilimin kardeşiyle öpüştüm...Tanrı'm bu bir şaka mı?daha demin ne oldu?)

(İkiside aşağıya inip oturdular.Tom''kızmadığına göre kesin o da benden hoşlanıyor'' diye düşünüp seviniyordu.Kapı açıldı,Bill gelmişti.Angel hemen yanına gitti)
-Aşkım nerdeydin?Tenefiste yanına geldim ama yoktun.NAsılsın?İyi görünmüyosun...
-Be,ben iyiyim...(dedi bi tuhaf davranıyordu.Canı sıkkın olmalıydı ama niye?)
-Bill bişey mi oldu?
-Olmadı(dedi gözlerini kaçırıyordu)
-Olmuş işte,biraz konuşalım mı?
-gerek yok
-Nasıl ya gerek yok?Çık hadi (dedim onu zorla odaya çıkartırken Tom'a da Bill'le konuşmamız gerektiğini söyledim.Bill ruh gibi görünüyordu ve asla benimle göz göze gelmek istemiyordu.Yatağa oturdu.Ben de yanına gittim,ona sarıldım)
-Bill yalvarırım birşey söyle,böyle durma
(Bill Angel'ın gözlerinin içine baktı.Onu üzmeye hakkı yoktu.Hem ne olacaktı ki?Daha önceden Tom'da Bill'in sevgilisini elinden almıştı.Sevgilisinin elini tuttu,onu öptü.)
-Özür dilerim aşkım...Canım sıkılmıştı biraz da eline ne oldu?
-Kestim(dedi aklına 'tom'un onu öptüğü sahne geldi,utancından kızardı...)
-İyi misin?
-İyiyim ben,seni öyle görünce çok korktum beni bırakmandan falan...
-O da nerden çıktı?Ben seni bırakamam ki...
-Bende seni(dedi Bill AngeL'a onu kaybetme korkusuyla sıkı sıkı sarıldı.Kokusunu içine çekti...Bi süre bu meseleyi düşünmeyecekti...)
-Aşağıya inelim
-Peki canım(dedim aşağıya indik.Herkes yemeğini yediği için Tom sağolsun cips ve kola getirdi.Biz de bir yandan sohbet ediyoruz.Bu sırada her zaman olduğu gibi telefonum çaldı...)

Bi kaç beklettim kusura bakmayın,uzun bir bölüm yazarak telafi etmeye çalıştım,umarım beğenirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum... Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111

En son Dark(AngeL) tarafından Ptsi Nis. 14, 2008 7:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tomumbenim
Mod.
Mod.
tomumbenim

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:11 pm

İlk!!
Çok güzel olmuuuşş..Anaaam Tom üzülmeye mahkum mu yaa?Kıyamam..Bu düğüm çözülmez valla...
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:18 pm

Çözülücek merak edin Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 379727 Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 379727
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 10:27 pm

hmm.. sana bir tavsiye; yazının beyaz kısımlarını tatlı bir renk ile yazarsan hikayeyi okurken gözümüzde canlandırmamız daha net olur (bence) ama sen bilirsin.... yinede çok güzel bir hikaye... btebrikkler...
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 7:08 pm

Dediğin gibi yaptım,umarım beğenirsiniz Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 4:34 pm

=) emin olki şimdi daha rahat okunuyor.. Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111 Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 7:24 pm

ay inanmıyorum ben körüm hönk daha yeni gördüm hikayeyi hönk neyse çok güzeldi canım devam Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 466203
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 7:44 pm

süper olmuş canım =)
Tom üzülmesin ama... Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 191630
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 7:19 pm

yeni bölüüümmmmm... böhüümmmmm
Dark(AngeL)
Mod.
Mod.
Dark(AngeL)

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 4:55 pm

Çoo...k uzun zamandan beri yazmıyorum ama eklicem bölümleri merak etmeyin Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 395111
tomumbenim
Mod.
Mod.
tomumbenim

MesajKonu: Geri: Soğuk bir yer(6)   Soğuk bir yer(6) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 6:56 pm

Tamam ama forum kapanacakmış...

Soğuk bir yer(6)
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3