Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

dLoren burdaaa xD

2 posters
YazarMesaj
dLoren
Aday
dLoren

dLoren burdaaa xD Empty
MesajKonu: dLoren burdaaa xD   dLoren burdaaa xD Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 11:54 am

Adim Ceren :)
16 yasindayim ve 10. sinifi bitirdim bu sene..
Kibrisliyim..
Koyu bir Tokio Hotel faniyim. TH disinda Paramore, My Chemical Romance, Linkin Park, 30 Seconds To Mars, Simple Plan falan dinlerim.
Muzik ayrimi falan yapmam. Canim ne cekerse onu dinlerim. Eger kendimi cok kotu hissedersem Ferdi Tayfur bile dinledigim olur ama TH' den hic vazgecmem.
Butun renkleri severim ama siyah ve kirmizi en cok sevdiklerimdir. Disarda ve evde cogunlukla siyah giydigim icin sevgili annecim satanist diyor artik bana.
Ama renkli giyindigimde olur xP Yani bazen giyinirim x)
Hayatta en cok kardesime, aileme ve arkadaslarima deger veririm. Kardesim benim herseyimdir, onsuz yasayamam. Arkadaslik cok onemlidir benim icin.
Normal hayatta cok icine kapanigimdir ama sanal alemde tam tersiyim. Kendime guvenim daha coktur internette.
Yalana ve sorumsuzluga dayanamam. En nefret ettigim seylerdir ama malesef bende yapiyorum.
Kendimi bildim bileli Galatasarayliyim x) Insallah GS-FB macina gidicez babamla bu sene..
Cikolataya bayilirim Ozellikle findikli olanlara x) Hele o Magnum Double Caramel.. Ahh bitiyorum o dondurmaya xD
Ickiye cok duskunum. Biliyorum kotu bir aliskanlik ama kucuklukten beri babamin birasindan ictigimden dolayi aliskanlik haline geldi. Simdi de bazi aksamlar dedem ile beraber karsilikli birer bardak iciyoruz xD dLoren burdaaa xD 117909 dLoren burdaaa xD 993128
Arkadaslarim eglenceli oldugumu soylerler
Zamaninda basketbol oynadim ama orta 1' e gecince aptal bir cocuk yuzunden basketbolu biraktim. Iyiki de birakmisim xD Her haftasonu antremanlarda canim cikiyordu xP
Bos vakitlerimde muzik dinlerim, kitap okurum, televizyon izlerim, arkadaslarimla yaklasik bir saat kadar telefonda konusurum. Bu yuzden de kontur cabuk biter ve kontur parasi dilenmeye baslarim bizimkilerden xD
Msn vazgecilmezimdir. Hergun mutlaka girerim
Arkadaslarimla her 2 haftada bir sinemaya gideriz.. Abone mi olduk ne xD
Cok tembelimdir bu arada dLoren burdaaa xD 379727

Ehem seyy ruhsal durumuma gelirsek.. dLoren burdaaa xD 764544
7 yasimdan beridir psikolojimin pek normal oldugu soylenemez. Ailem ile aramda bir turlu cozemedigimiz sorunlar var ve bu sorunlar yuzunden bunalimdan ciktigim gorulmedi hic. Bosanmalari bayaga bi etkiledi beni. Biraz rahatlarim diye dusundugum bugunlerde annemin esiyle olan kavgalari sinirlenme seviyemin artmasina neden oluyor.
Yalnizlik, mutsuzluk en yakin arkadaslarim oldular hep.
Yukarda yazdiklarimla simdi yazdiklarim belki farkli seyler ama bende cok farkli biriyim.
Hayatta tek inandigim sey kaderdir. Kaderimizi biz belirleriz yaptiklarimiz ve yapacaklarimizla.
Ama kadere karsi buyuk bir nefret var icimde. Bu nefrette hayatin adil olmamasindan kaynaklaniyor.

Hayatta en cok istedigim sey ozgur olmak.. dLoren burdaaa xD 630709
Kimsenin baskisi altinda olmadan ozgurce yasayabilmek..

Neyse benden de bu kadar.. Biraz fazla yazmis olabilirim ama beni tanimanizi istedim

Simdiden herkese merhaba x)
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

dLoren burdaaa xD Empty
MesajKonu: Geri: dLoren burdaaa xD   dLoren burdaaa xD Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 6:10 pm

Hoşgeldin Cereen dLoren burdaaa xD 379727
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com

dLoren burdaaa xD
1 sayfadaki 1 sayfası