Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD

+2
bill_th_gülben
XxpioneerxX
6 posters
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Empty
MesajKonu: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:32 pm

XxpioneerxX ' den bir çeviri daha. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645

21.11.2007 tarihli.

Kaynak :Youtube

İzlemek için : Öncelikle Buraya bir tık (=

Daha sonra Begin Browsing^e tıklıyoruz.Ve "Tokio Hotel TV Total 21.11.2007 with English subs " yazıyoruz arama motoruna.
Ve sanırım artık izleyebilirsiniz.

Buyrun bu da çevirisi. utangaç

TV TOTAL – TOKİO HOTEL

TH üyeleri stüdyoya girerler.Stüdyoda bir çığlık..

(Kesintisiz alkış ve çığlık)

(Sunucu)Stefan:Teşekkürler,çok teşekkürler.

Bill:Ben tamamen..?... (Cümlenin devamı yok.Atılan çığlıklardan olsa gerek xD)

S:Tamam.Ben Bill ile yalnız konuşacağım...(=... Ne zaman tanıştın? (Hala birkaç kişi bağırıyor).Gerçekten kes sesini ya da tekmeleyeceğim seni.Çığlık atan onun gibi gider (Videoda kadının kafasına tanımlayamadığım bir cisim vuruluyor.Onu kastediyor.).Evet,sen 14 ülkede bulundun öyle değil mi?

Tom:Sanırım 17.

Stefan:Zaten biz Fransa’dan duyduk.Birkaç Fransız kız size baskı yapıyor.

Tom:Hepimize değil.Daha çok ona…Georg’a.. (Güler)

Stefan:Diğerleri size biraz kızgın gibi mi?

Bill:Bazıları bazen,evet..Siz bunu söylemek zorunda kalıyorsunuz.

Tom: Yabancı bir ülkedeyken diğer üçüne ne olduğunu sorarlar ve onların söyleyeceği bir şey olmaz.Bazıları hakkımızda “Hiçbir iş olmayacak onlar için”diyebilir.Ama benimle ilgili herşeyi yayınlayabilirsiniz. (Ahh bebişim. utangaç utangaç İşte böyle laf sokulur. tom tom Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645 )

Stefan:Bu sadece Fransa’daki başarı değil.Album listesinde 2.sıradasınız.

Bill:Evet.

Stefan:Fakat aynı zamanda Rusya ve Polonya’da..

Bill:Evet biz sadece İtalyada öyleyiz.

Stefan:Ben de onu söyledim.İtalya’da aynı zamanda albüm lisetelerindesiniz.

Tom:Sanırım 2. sırada.,

Stefan:Çılgınlık.Ama sen İngilizce veya Almanca söylüyor musun?Evet,Bu müthiş.

Tom:ülkeler kararlaştırabilir.Almanca ve İngilizce yayınlanmış albümlerimiz var.

Stefan:Yeni dövmen var mı? ( Bill’e soruyor.)

Bill:evet.Diğerleirne göre yeni. (Kolundaki dövmeyi gösteriyor.)

Stefan:Nedir o?

Bill:Özgürlük 89

Stefan:Özgürlük 89?Anlamı ne?

Bill:Benim doğum yılım.18. doğum günüm içindi.Bu bizim için çok önemli,18 olmak.

Stefan: Bunu geçemezsin(geçmek istemezsin) öyle değil mi? (Yaşından bahsediyor.)

Tom:Bunu istemediğini sanmıyorum.

Bil:18 olmak süper.

Tom:18 olmak süper.Gerçekten.

Stefan:(Bu soru Tom’a) Senin de dövmen var mı?

Tom:Hayır.

Stefan:Bu geçmeyecek değil mi?

Bill:Hayır.Bu gerçek.

Tom:O daha kötü olur.Bu şeyi vücuduma yaptırmayacağım.[..?..] (Sanırım kötü bir şey söyledi. xD )

Stefan:Gerçekten.Bu grupta olsam kendimi k*zma(xD) daha sessiz bir insan sanarım.(Georg ve Gustav’a söylüyor.)Daha konuşkan olabilirsizni.(=

Georg:Dinlendirir. (=

Stefan: (gözler Bill’de) O her zaman her sabah saçını yapar.

Tom:Ama şey.İnsanlar onların uzun zamana ihtiyaç duymadıklarını sanar.Fakat (Georg’u gösterir) o 4,5 saat harcar.
Gülerler.

Stefan:Peki birbiriniz üzerinizdeki ilginiz nasıl?Ne kadar zaman birliktesiniz ? 3 yıldır,doğru mu?

Bill:Hayır. Biz daha önceden.

Stefan:Evet daha uzun zamandır varsınız.Doğru.Peki kaç senedir ünlüsünüz?

Bill: 3 yıl , Evet

Stefan:Hiç tartışmalarınız var mı?Bir tartışma vardı seninle-Gustav işaret ediliyor-gruptan ayrılmanla ilgili.Birkaç yerde okudum.

Gustav:Evet,dergilerde her şey farklı farklı söyleniyor.

Bill:Zaten,bir albümü veya şarkıyı yayınlamadığımızda ayrılıyoruz.(!)

Georg:Veya birisi ölürse,bu da olay olur.

Bill:Ben kendimi –Otel odamda ölü olarak uzanıyorum- şeklinde okuyorum.

Stefan:Fakat sen iyisin.Üzülmeme gerek yok.Bakabilir miyim? *Stefan Bill’in kolunu yukarı kaldırır uyuşturucu alıp almadığına bakar*Bu öyle.Özellikle genç yaşta ünlü olan gruplarda.Bu bir rock hikayesi.Bu gerçekten had safhada.

Bill:Aşırı derecede kahveye bağlıyız.

Stefan:Ve alkol?

Bill:Biz sadece izinliyiz.

Stefan(Bill’e):Sen Amerika’da denersin öyle değil mi?

Bill:Öyle umuyoruz.Resmi olarak planlanmış hiçbirşey yok.Ama bu iyi olur,tabiî ki.

Stefan:Ama Almanya’daki fanlar sizi özleyecek? (Kendi yurtları ya ne özeleyecekler.Onları tanıdıklarından beni özleyenler var. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 409727 (bkz: Türkiye))

(Çığlıklar.)

Bill:Ama biz her zaman dönüyoruz.Şimdi de olduğu gibi.Biz tekrar koltuğunuzdayız. (?)(Yanınızdayız demek istedi sanırım.)

Stefan:Ara veriyormusunuz hiç ya da azen evinizde oluyor musunuz?

Bill:Biz 4 hafta yokuz.Her yılın başındaki dört hafta.Her zaman uzağa uçtuğumuzda 2 haftamız oluyor.Ve..

Tom:Biz aşırı derecede rahat görünüyoruz.Bence siz göremiyorsunuz.

Stefan:Evet,Kesinlikle dinlenmiş ve rahat görünüyorsunuz.Medyadan duyduklarından böyle hissediyorsun.Bugün buradasınız yarın orada.Ve her zaman sahne arkasında,kuliste her şey olabilir.Bir tehlike..

Bill:Evet,ülkelerden fazla göremiyorsunuz..Zamanımızın çoğu o şekilde.Tur otobüsünde,kuliste..Bu doğru.

Stefan:Evet ve bir görüşmede.Bir söylenti duydum.Siz gay ‘siniz diye.Bu neyle ilgili?Veya hiç inkar etmediniz mi,itiraz etmediniz mi?
Bill:Evet.RTL’de.

Stefan:Bu tür söylentileri kim çıkarıyor ?

Bill:Sanırım..

Stefan:Sanırım bunu kendin yapman gerektiğini hissediyorsun. (Emin değilim utangaç ) İki günde bir sizinle ilgili şeyler var gazetelerde.

Bill: 2 gün gazetede bizimle ilgili haber çıkmadığında biz gerçekten çok mutlu oluyoruz..Hepsini okumayı başaramayız ve hergün diğerlerinden daha yeni bir şey var.Sanırım doğum günümden sonra sarhoştum.Ve bir fan forumuna girdim.Sonra..

Stefan:Aha.Kesin “Ben gay’im” yazdın. (Burada birisinin Bill’in adına söylediği “Ben gay’im” olayından ahsediyorlar.)

Bill:Evet ve ne yazık ki öyle yayımlandı.Bu gerçekten çok aptalca.

(Yine çığlık xD )

Stefan:Güzel,evet sizi daha sonra dinleyeceğiz.Bugün yeni single’ınızdan bir şarkı çalıyoruz.Beylerin performansları için kulise gidip hazırlanmaları gerek.Sonra hemen gelecekler,çok uzun değil.
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:40 pm

Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 61179 gözlerim yoruldu okumaktan Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648 sağol canım Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:43 pm

Birşey değil canım. (=

Yeterki siz beğenin. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645 Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:43 pm

meryem^m harika çevirmişsin ve röpörtaja bayıldım ya ama sunucuya sinir oldum uyuşturucu meselesinde Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 409727 neyse ellerine sağlık canım Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:48 pm

Teşekkür ederim canım (= Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645

Evet.Ben de sinir oldum.Bir de şey de ımmm..Sürekli Bİll'in lafını kesiyor.
Ama bir yandan da çok takdir ettim.Bu söylentileri çıkaranlardan bahsederken alay ediyor gibiydi.Değişik. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648

Neyse görevim canım. (=

Beğenmene sevindim. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:50 pm

ellerine sağlık benim çeviri meleğim Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
seni çok seviyorum ikizim Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645 çevirilerine bayılıyorum Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
DEVAM demekten başka bir şey söyleyemiyorum Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:56 pm

Şu an ne kadar mutlu oldum ve ne kadar utandım anlatamam sanırım. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645 utangaç utangaç

Birşey değil canım her zaman.Asıl ben teşekkür ederim okuduğun için. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645

Canım ikizim benim.Ben de seni çok seviyorum. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645 Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 483358
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:07 pm

canım benim niye utanıyosun
gerçekler bunlar
sevgi fırtınası oluşru Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:08 pm

Ne bileyim.O da bendeki bir özellik.Çok çabuk utanabilme.Berbat birşey. utangaç utangaç

Sevgi fırtınası. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648 Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648
LoLi*Star*
Çevirmen+Mod.
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 5:42 pm

okuyana kadar canım çıktı Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648

süperdi..(: ama sunucuya bende sinir oldum..(:

ellerine sağlık..(:
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 5:49 pm

Benim de çevirene kadar.. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 158648 Demem tabiki.Zevk benim için. (= utangaç

Önemli değil canım.Her zaman. Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD 889645
sparkbill
Aday
sparkbill

MesajKonu: Geri: Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD   Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:46 pm

süpersinn tomm paylaşım için saol cnm

Hazırcevap Tom:"Benimle ilgili herşeyi yayımlayabilirsiniz" xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-