Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD

+2
bill_th_gülben
XxpioneerxX
6 posters
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Empty
MesajKonu: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 12:55 am

Kısa bir röportaj ama çok güzel. utangaç utangaç

Tarih hakkında birşey bulamadım. utangaç

Kaynağımız^^

Bu da resim:

Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Mfb7998178yamcoverhochtyw3

Umarım beğenirsiniz.İyi okumalar. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 889645

Tom Bill’in rüyalarındaki kızı arıyor.

Kız aşığı Tom: Takma adı Seks Tanrısı.Kızlar onu çok sever.Fakat Tom sadece ikiz kardeşi Bill’e kız bulmak için,onları gözden geçirir.(xD)

Tokio Hotel geri döndü.Yeni single’ları “An Deiner Siete(Ich Bin Da)” ile.Onlar listelerde 1.olmak için gidiyor.Şubat ve Mart’ta tekrar tura gidiyorlar.-Yeni albüm hazırlanmadığı halde.!-
Yam!BamS bunu bilmek istiyor:Neden?

Yeni single^mızda iki yeni parçayı dinleyebilirsiniz.”1000 Meere” ve “Geh”.Yeni albüm için gerekli olanlar da var aynı zamanda.Ama henüz hazırlanmadı…

Neden değil?

Bill:Biz kendimizi tamamıyla uzağa ve kafamızı dinlendirmek için temize kilitlemek istiyoruz.Çabucak olmasa da tur aralarında albümü düzene sokacağız.

Peki.Müzik için zaman ayırmak istiyorsunuz..Aşk ve sevgili gibi diğer şeylere zamanınız var mı?

Tom:Hayır.Ama kızlar için vakit ayırma da zamandan zamana olabilir.Diğerleri de yanısıra zaman ayırmak isteyebilir.Sadece çalışılmaz.Size şunu söyleyebilirm:Georg bakir. (Az kalsın bakire yazacaktım. xD ) .Tamam,Bill ve Gustav seks yaptı ama o da iki veya üçten fazla değil.(güler)Kızlar dikkat çekici görünüz,benim için her zaman öyle oldu.

Bill:Ama arasıra.Çünkü çekinirim. (Gülümser)

Neden çekinirsin?

Bill:Bana göre öyle.Öncelikle bir kızı sevmek zorundayım.Ve bir kız beni kazanmak zorundadır.Ve maalesef böyle değilse bir şey olamaz büyük ihtimalle.

Sen doğru aşkı arıyorsun?

Bill:Aramak?Bence sen rüyalarındaki kızı bulamazsın.O sadece kendiliğinden olur.Ve umarım benim için de öyle olur gerçekten..

Tom:Sorun değil,senin rüyalarındaki kız.Arayacağım ve hepsini test edeceğim.Onların arasından mutlaka Bill’in büyük aşkını bulacağım. (sırıtır)
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:46 pm

sağ ol canım süper bir röpörtaj Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 158648 Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 889645
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 7:00 pm

çok güzel ikizim teşekkürler çeviri için Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 483358
sınavlar bitse bende koymak istiyorum ama bir başladılar 15 nisanda bitcekler Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 191630 ki 15 nisanda 1. ler bitcek 16 sında 2. yazılılarımız başlıcak hiç ara yok offh offh Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:45 pm

Teşekkür ederim canlarımm.. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 483358 Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 889645 :kck:

Benim de sınavlarım başlamış durumda.Ama hiçbirisine çalışmamaktayım.Zamanımın tamamını forumda harcıyorum.Bizim de kesintisiz sınav. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 191630
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:49 pm

meryem^m teşekkürler çeviri için canım Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 466203
anlaşılan tom^a o kadar kız yetmedi şimdi de bill^n kine göz dikti Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:52 pm

XxpioneerxX demiş ki:
Teşekkür ederim canlarımm.. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 483358 Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 889645 :kck:

Benim de sınavlarım başlamış durumda.Ama hiçbirisine çalışmamaktayım.Zamanımın tamamını forumda harcıyorum.Bizim de kesintisiz sınav. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 191630
bakma bende çalışmıyorum ama çalışmayıp internette olunca kendimi suçlu hissediyorum o yüzden çalışmayıp odamda oturuyorum Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:57 pm

Sağol Cansum :hug:

Sen ne diyorsun Cansu^m.Yakında Tom Guıness Rekorlar Kitabı'na girecek dediğim gibi. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 158648

Ben malesef oturamıyorum.Bilgisayar bana bakıyor ben ona.Birkaç kez tekrarlanıyor.Daha sonra dayanamayıp açıyorum. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 158648
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 1:06 pm

hmm emeklerine ve ellerine sağlık gülüm teşekkürler
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:22 pm

Birşey değil canım.Ben teşekkür ederim.Görevim. Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD 478200
sparkbill
Aday
sparkbill

MesajKonu: Geri: Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD   Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:44 pm

hyr tommm lütfen bulma hiç kmse billi hak etmio o muhteşem biri

Bill'in büyük aşkını Tom bulmaya kalkarsa xD
1 sayfadaki 1 sayfası