Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tokio Hotel Tv Episode 18

4 posters
YazarMesaj
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

Tokio Hotel Tv Episode 18 Empty
MesajKonu: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 7:48 pm

ondly den bir çeviri daha
yine alıntı değildir biraz önce bizzat ben tarafından çevirilen bir çeviridir
iyi okumalar

Fon olarak spring nicht girer ve birkaç görüntüden sonra konuşmalar başlar

Tom: bu bizim torontoda ki ikinci günümüz. Dün başarılı ve tamamen müthiş bir konser vardik. Bu gün reklam zamanı. Saat şu an 5 ve bizim ilk randevumuz mtv ile.

Bill: ve sonra muchmusic e gideceğiz. Canlı bir show vereceğiz. Ondan sonra birkaç tv röportajı vereceğiz. Yani kesinlikle sıkılmayacağız.

Sonra bill araban inerken hallo der (sana da hallo Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 ) fonda yine spring nicht

Sonra th ne olduğunu anlayamadığım bir şeyle gök yüzüne bakıyorlar teleskopumsu bir şey hönk

Daha sonrada muhabirler röportaj var fonda hala spring nicht Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

Th yerde muhabirler beraber oturuyor ve röportaj başlıyor

Burada muhabir kız bir soru soruyor ama çok hızlı sorduğu için hiç bişi anlamadım hönk kırk kere başa sarıp dinledim orayı ama aksanından hiç bir şey anlamadım hatta meryeme bile sordum ama oda anlamadı ama meryeme gayreti için çok teşekkürler Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 Meryem kızın mimiklerinden ses tonundan falan bir soru çıkarmaya çalıştı Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 Meryemin düşündüğü soru: tüm dünyada böylesine ünlü olmak- bu nasıl bir şey? (tahmin edilen sorunun doğruluğu konusunda hiçbir fikrim yok Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 )

Bill: eski resimlere baktığımızda kariyerinin ne şekilde değiştiğini görüyorsun. Tom ve ben müzik yapmaya ve şarkı yazmaya 7 yaşındayken başladık. Kendi stilimiz vardı ve sadece oradan devam ettirdik. Tüm grup olarak bize ne giyeceğimizi söyleyen bir stilistimiz vb. olmaması fikrindeyiz. Kendimiz olmamız, kendi müziğimizi yapmamız ve son karaların bize uyması bizim için çok önemli. Bu halde olmaktan çok mutluyuz.

Bu sefer kızın dediğini anladım röportaj bitti ve çok teşekkürler dedi Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 daha deminde böyle konuşsaydı anlayacaktım işte Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

Sonra th yerden kalıyor ve yüksek bir binadalar gustav aşağısının fotoğrafını çekiyor

Ve sonrada much music e gidiyorlar ve yine konuşmalar buyrun:

Bill: biz bu zamana kadarki en iyi fanlara sahibiz

Tom: başka hiçbir grupla çalışmak istemezdim

Bill: diğer bütün gruplar bize fanlarımızdan dolayı özeniyor olabilirler- başarımızı fanlara borçluyuz. Buraya biraz önce geldik bir sürü fan stüdyonun dışında bekliyor. Kanadada iki konser verdik ve bu inanılmazdı. Fanlarımız sürekli ordalar ve bizi çok iyi destekliyorlar.

Tom: onlar gerçekten enerjikler ve bize de veriyorlar. Bazı günler çok yorgun oluyoruz çünkü sürekli yolculuktayız ve fanlarımız bize ihtiyacımız olan enerjiyi verdiler. Bu müthiş.

(bak buradaki adam ne güzel anlaşılır bir şekilde söylüyor anladım ne dediğini Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 )

Adam: doğruyu söylemek gerekirse internet ününüzün çoğu bunu açıklayabilirmisiniz? İnternet başarınızı nasıl etkiledi?

Tom: genelde internet müzik dünyasına profosyenelleri ve dolandırıcıları çıkarıyor. Bizim grubumuz için sadece avantajlar var. Tüm dünyadaki fanlarımız bizi internetten tanıdılar.
İsrail, Fransa, kanada gibi. Fanlarımız bizi tanıdıktan sonra kendi medyasında bize dikkat vermeye başladı. Onlar ilgili olmadan önce :-) (alt yazıda böyle bir işaret var) yani tokio hotel için internet fanlarımıza ulaşmak için kullandığımız muhtemelen en iyi platform ve harika.

[bakın bir kız daha soru soruyor bunu da anladım ama diğer kız bu kız gibi soramadı hıh (bende diğer kızda takılı kaldım Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 )]

kız: Uluslararası bir grup olarak neleri hedefliyorsunuz?

Bill: mümkün oldukça seyahat etmeyi ve konser vermeyi istiyoruz.

Tom: kanadaya daha çok gelmek- gezmek, gezmek, gezmek ve çalmak,çalmak,çalmak!! (gel gel Türkiye ye gel buraya gel gez, gez, gez ve çal, çal, çal lütfeeeeeeen Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 ayrıca burada çok tatlı izlemenizi öneririm Tokio Hotel Tv Episode 18 466203 çok güzel söylüyor ahh o senin spiel diyen dilini yerim Tokio Hotel Tv Episode 18 52723 )

Bu sefer fonda ready set go var tom ve bill fanların karşısına çıkıyorlar dışarıda bir sürü fan var bağırıyorlar imza veriyorlar şuan sonrada fanalrın arasından geçtiler bill el salladı Tokio Hotel Tv Episode 18 466203

Ve şimdi break away i çalıyorlar canlı olarak… bill yine müthiş bir şekilde dans ediyor Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 ama çok tatlı Tokio Hotel Tv Episode 18 466203 şimdide mikrofon ayağıyla artistik bir hareket yaptı hadi tom parçala gitarınıda bill nasıl hava yapılır görsün Tokio Hotel Tv Episode 18 379727 Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

Tom arkadaki fanlara doğru gitti arkası dönük şuan

Tekrar önüne döndü Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

Sonra biraz daha söyledirler Tokio Hotel Tv Episode 18 466203

Ve bitti Tokio Hotel Tv Episode 18 191630
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 2:39 pm

Teşekkürler Özdil^m

En son bill_th_gülben tarafından Çarş. Nis. 23, 2008 4:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:54 pm

bunu meryem değil ben çevirmiştim ama olsun Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
karıştırdın heralde Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
yinede önemli değil Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

edit: sonradan düzeltmişsin kıbrıslım Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
neyse tekrar önemli değil her zaman Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
XxSiebenxX
Çevirmen+Mod.
XxSiebenxX

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 7:39 pm

Teşekkürler Özdil çok güzeldi =)
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 9:35 pm

Sınavlara son!
Çevirelere tam gaz devam. Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
Muhteşemdi bebiş. Tokio Hotel Tv Episode 18 483358
Ama ben orda soruyu sadece mimkleriyle falan anlamadımki. utangaç
Anladım,ama birleştiremedim. utangaç
Emin değilim dedim. utangaç Tokio Hotel Tv Episode 18 466203
http://www.tokiohotelfantr.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Tv Episode 18   Tokio Hotel Tv Episode 18 Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 6:50 pm

öenmli değil cansucum Tokio Hotel Tv Episode 18 483358 sağl beğenmene sevindim Tokio Hotel Tv Episode 18 466203

sağol ikizim sınavlardan kurtulduk çevirilere başladık Tokio Hotel Tv Episode 18 379727
ayrıca o soru soran kızın ......................
neyse bebişim o zmaan meryemin mimik ve arada anladığı kelimelerle tahmin ettiği soru deriz Tokio Hotel Tv Episode 18 379727

Tokio Hotel Tv Episode 18
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Tv Episode 22
» Tokio Hotel Tv Episode 20
» Tokio Hote Tv Episode 19
» Tokio Hotel Resimleri
» TokioHotel Tv Episode 21