Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)

+2
bill_th_gülben
ondly
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Empty
MesajKonu: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:30 pm

arkadaşlar bu meryem ve benim ortak kararımızdır
çevirilere ve yabancı dil kulübüne olan ilgisiziğinizden şikayetçiyiz
kimse ilgilenmiyor ve biz gerçekten sinirlenmeye başladık
biz bu çevirileri sadece 1-2 kişi okusun diye koymuyoruz
artık sitede az kişide değiliz
herkes okuyabilir
hiç olmazsa kulüple ilgilenir
hadi röportajları thfantrde var diye okumuyorsunuz ama episode 22 yi thfantrden önce çevirdik onada ilgi göstermediniz
biz zaman ayırıp çeviri yapıyoruz ama hiç ilgi görmüyor düşünün ne kadar sinir bozucu bir şey
çeviriler yüzünden zamanımız gitti derslerimiz etkilendi
biz bunu isteyerek yapıyoruz ama siz hiç ilgilenmiyorsunuz
böyle olunca bizim isteğimiz kalmıyor
meryemle bir karar verdik
eğer bu ilgisizlik 1 hafta içinde düzelmezse biz çevirmenliği bırakıyoruz
ve bu bir hafta içindede hiç bir çeviri konulmayacaktır
burdan ilgilenen 2 kişiye teşekkür ediyoruz sözümüz onlardan dışarı( XxsiebenxX ve th_bill_gülben) bu son sözümüz ve kesin kararımızdır ve vazgeçmeyeceğizde
SON BİR HAFTA
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:33 pm

Ya lütfen sizde bırakırsanız çevirmenliği ben naparım ya istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
Biliyorsunuz sitede fazla online üye yok istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:36 pm

gülbencim bu seninle ilgili değil gerçekten ama bizide anla
biz sonuçta bunun için emek harcıyoruz ama karşılığı yok
zaten biz konu açsakta cevap gelmiyor
hem üyeler giriyorlar ama hiç okumuyorlar
bizde ilgisizlikten bıktık bu konuda kararımız kesin seni üzmek istemeyiz seni çok seviyoruz ama bunu yapmak zorundayız
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:37 pm

Özdil'e kesinlikle katılıyorum.Zaten belirttiği gibi oratklaşa aldığımız bir karar bu.

Belki çok abarttığımız düşünürsünüz ama,cidden öyle değil.

Umursanmamaktan farkı yok yani.

Resmen boş konuşmak gibi birşey.

Ben zamanımın çoğunu bu çeviriler için harcıyorum.Ama benim için zararı oluyor mu?Hayır!

Zaten amacım bana yararı değil;SİZE yararı olması.

Ve eminim ki Özdil de bunları düşünüyor.

Artık yani harcadığım emeği de boşverdim ama yine de ne bileyimm..Lütfen.

Böyle devam ederse, Özdil'in de belirttiği gibi çevirmeliği bırakacağız.

Konular da gereksiz konulara taşınır.

Size göre beşından beri GEREKSİZdi ama..
http://www.tokiohotelfantr.com
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:40 pm

meryeme kesinlikle katılıyorum
biz zaten bu röportajalrı ingilizceden okuyup anlayabiliyoruz sizin için bunların türkçesini yazıyoruz ama siz ilgilenmiyorsunuz burda kendimiz için yaptığımız hiç bir şey yok bu çevirilerin bize bir getiriside yok ama siz elinizdeki bu fırsatın kıymetini bilmiyorsunuz üzgünüz ama son kararımız bu ve değişmeyecek
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:40 pm

Canlarım lütfen,biliyorsunuz fazla üyemiz yok ama siz bilirsiniz beni yarı ola bırakacaksanız istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:45 pm

Artık o kadar az kişi değilizki Gülben.En azından bi 5 kişi okuyabilir yani.
Hem ben öyle düşünmeni istemiyorum.Bu yarı yolda bırakmak değil.
Sadece yaptığımızın işin gereksiz olarak görüldüğünü farkettik.
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:50 pm

Ama canım üye olanların yarısından çoğu siteye girmedi bile istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:57 pm

Ama girenler de gün aşırı giriyorlar foruma.Ben üye listesinden takip ediyorum. istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
Bugün ve dün online olanlara bak. istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: n   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:00 pm

Canım,lütfeb istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:12 pm

Özdil gelsin konuşuruz Gülbencim.
En senin üzülmeni de istemiyorum. istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
Bu şekilde devam da etmek istemiyorum. istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:49 pm

Lütfen canım istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 11:02 pm

Ama. istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
tomumbenim
Mod.
Mod.
tomumbenim

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:42 am

Ya gerçekten özür dilerim ama bakmaya zamanım olmuyor, yani girdiğimde uzun süre kalamıyorum o yüzden okuyamıyorum yoksa çeviri yapmanız umursanmayacak birşey değil...
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:18 am

bilgem sana katılıyorum... bende siteye giriyorum ama bunun yanısıra başka sitelerede giriyorum ve benim internet sürem 1 gün içinde en fazla 1 saat yani sabah yarım saat akşam yarım saat hatta çoğu zaman akşamları giremiyorum... bilgemin zaten benden beter... ilk önce önceliği olan işlerimi yapıyorum sonra çevrileri okuyorum ama hep yarıda kalıyor yani tam ortasında annem giriyor ve süren bitti diyor... ben okuyabildiğim kadarını okuyorum ama yorum yapmaya vaktim kalmıyor... olsa hepsine yazarım yorum... ben size teşekkür ediyorum zaten ama yazmaya vaktim olmuyor.. bizide anlayın.. temem emek veriyorsunuz yazıyorsunuz ona bir diyeceğim yok ama geniş düşünün yani ; belki girenmiyorlardır, belki internetleri yoktur internet kafeye giremiyorlardır... yani kendiniz için olumlu düşünün... tekrar tekrar teşekkürler....

(destan yazmışım yaa!! istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 379727 istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 379727 )
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 12:15 pm

kıbrıslım lütfen öyle düşünme istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630 biz seni yarı yolda bırakmış olmayacağız istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630 sitede aktifliğimiz devam edecek sadece çevirileri bırakacağız istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 264368 kızlar sizde haklısınız ama bizede hak verin çeviriyoruz ama boşuboşuna istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 264368 bu konuda kararımız kesindir istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 264368 size son bir hafta süre verdik eğer bu ilgisizlik bir hafta daha sürerse çevirmenliği bırakıyoruz ve bu bir hafta içindede çeviri yapmıyoruz istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 264368
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 2:35 pm

Canım lütfen istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
Siz bırakırsanız çevirmenliği ben napıcam? istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
tomumbenim
Mod.
Mod.
tomumbenim

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 3:57 pm

Haklısınız ben de o kadar emek varsem ve okunmasa benimde moralim bozulur elimden geldiği kadar bakıyorum amam yorum yapamıyorum artık yorum da yazacağım merak etmeyin =)
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 4:40 pm

Ya evet.Siz de haklısınız.Ama belki çoğu kişi beni internete rahatlıkla girebildiğimi düşünüyordur.Ben sırf bu çeviriler için,sırf birileriyle birşeyler PAYLAŞMAK(!!) için bahaneler uyduruyorum anneme internete girebilmek için.Defalarca tartıştığımı biliyorum yani.Ve bu forumdan Cansu bilir,notlarımın hepsinde düşüş var.Ödevlerimi düzgün yapmıyorum.Dersleri dinlemiyorum.

Neyse..Yakınmak hakkım değil zaten!

Gülben,ben senin öyle düşünmeni istemiyorum.Seni yarı yolda bıraktığımızı düşşünmeni de istemiyorum.Biz seni çok seviyoruz ama gerçekten yani biraz olsun önemsenmek istiyorum.

Öğretmenin gözüne girmek için dersinde birşeyler yaparsın ve karşılığında birşeyler beklersin ondan.Belki bir not,belki daha iyi davranması...Bu da onun gibi birşey.

Biz şu an başında öğretmen olmayan öğrenciler gibiyiz.
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:39 pm

evet ikizimin benzetmesi çok doğru olmuş
gülben^^im lütfen öyle düşünme
zaten sürede verdik 1 hafta içinde düzelmezse her şey biter
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:40 pm

Canım söyle yapalım,
ben bir anket açayım ama süresiz bir anket üyelerimiz arttıkça ankete katılırlar olur mu?
Ankette:
Çevirilen röpörtajları okuyormusunuz/okumuyormusunuz?
Siz bu işi bitirmek yerine ara verseniz?Üyelerimiz artana kadar,lütfen istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 191630
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:48 pm

olabilir ama bir hafta kesinlikle çeviri koymaycağız
ve ilgisizlik devam ederse çevirilere uzuuuuun süre ara vereceğiz
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:00 pm

Tamam canım sizi zorlamak istemiyorum...
Anketi sen mi açarsın ben mi açayım?
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 2:25 pm

farketmez gülbenim sen aç istersen istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 466203
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)   istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 2:29 pm

Tamam canım açıyorum istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz) 466203

istifa edeceğiz (gerçi siz bunlada ilgilenmezsiniz)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki