Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

quéLa

2 posters
YazarMesaj
quéLa
Aday
quéLa

quéLa Empty
MesajKonu: quéLa   quéLa Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 2:04 pm

merhaba arkadaşlar ben de siteye üye oldum..umarım birlikte güzel zamanlar geçiririz..aileye katılmaktan mutluluk duyarım.. quéLa 329991
adım ülkü..türkiye'de yaşıyorum..bartın ilinden.13 yaşındayım..sbs sınavı malumunuz..ders yoğunluğundan fırsat buldukça thfantr ve burada olacağım..tabi sizler de isterseniz..
Aslen nereli olduğum sorulduğunda vereceğim cevap biraz uzundur..babam Sakarya'lı annem Ankara'lı üniversitede tanışıp evlenmişler..ve ben 8 ocak 1995'te dünyaya gelmişim..annemler o gün bugün Bartın ilinde öğretmenlik yaparlar..
derslerinde başarılı bir öğrenciyim..arkadaşlarıma değer verip onlarla vakit geçirmeye bayılırım..
fobilerim..müzik kesinlikle..dinlemek ve de söylemek..TH dışında Evanescence,Linkin Park en çok dinlediğim gruplardır..Avril,Duman,Metallica, Mor ve Ötesi,Pentagram,Rammstein,Şebnem Ferah,Teoman..ve de bunun dışında beğenip dinlediğim bir sürü şarkı var..
kitap okumakta hoşuma gider..ama Harry Potter serisi bir ayrı tat bırakıyor insanda..
bunun dışında sıradan insanlarla iyi anlaşmayı hedefleyen, sevgiye muhtaç bir kızım..tikiymiş gothicmiş emoymuş pek takmam..bazen tikiler sinirimi bozar ama dediğim gibi genel olarak bir sorunum olmaz..genelde hep insanların derdini dinleyip onlara yardım etmeye çalışan alçakgönüllü diğer adıylada güzin ablayımdır..istediğiniz zaman benimle sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz..hiç çekinmenize gerek yok..
çok konuştum.. quéLa 877613 susma vakti sanırım..umarım güzel vakitler geçiririz..ben burda olmaktan mutluluk duyarım.. quéLa 780462
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

quéLa Empty
MesajKonu: Geri: quéLa   quéLa Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 3:35 pm

Hoşgeldin,yeni forumumuza bakarsan sevinirim www.tokiohotelfankibris.com quéLa 466203
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com

quéLa
1 sayfadaki 1 sayfası