Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)

+4
XxpioneerxX
LoLi*Star*
bill_th_gülben
ondly
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 12:10 pm

git ikizim git Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 379727 benim içinde kes
bende şarkı yarışması provalarına giderim bateristi keserim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 379727
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 4:40 pm

Git git Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 379727
http://www.tokiohotelfantr.com
nily
Aday

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 12:09 pm

özdil canım ben yunanca biliyorum ama yunanca kendimi anlatan bi yazı koyarsam kimse bişey anlamaz ben ilk önce alfabesini falan yazsam olurmu?? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 466203
kaulitz_tomfan
Aday
kaulitz_tomfan

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 7:28 pm

ben de ispanyolca biliyorum ama burda ilgilenen olmaz heralde dimi:S

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-