Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)

+4
XxpioneerxX
LoLi*Star*
bill_th_gülben
ondly
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 5:59 pm

Hi The TH Fan Cypruses!

First,I thought I should introduce myself.Because you introduced,too.(=
I'm Meryem.Or Melek.You can say you want to sell one of them.I'm 15.I was born in İstanbul and I'm still here.I love this city.Actuallly You don't say "This city is very beautifull."Because there are lots of things "dirty" and annoying in here.

Anyway,I go to Cengizhan Anatolian High School.

My hobbies; reading book,watching film,writing story and poem etc...

I'm really crazy about Tokio Hotel.Speacially Tom.(I'm agree with you,Özdil. tom )

Anyway..I think for now this's enough.

More,I'll continue this text.

Selam Th Fan Kıbrıs Ailesi!

Öncelikle kendimi tanıtmalıyım diye düşündüm.Çünkü siz de tanıttınız.(=Ben Meryem.Veya Melek.Sİz istediğiniz bir tanesini söyleyebilirsiniz.(=
15 yaşındayım.İstanbul'da doğdum ve hala buradayım.Bu şehri seviyorum.Aslında "Bu şehir çok güzel." diyemezsiniz.Çünkü burada "kirli" ve rahatsız edici çok şey var.

Herneyse,Cengizhan Anadolu Lisesi'ne gidiyorum.

Hobilerim;Kitap okumak,film izlemek,hikye ve şiir yazmak vs..

Fazlasıyla Tokio Hotel hastasıyım.Özellikle Tom.(Seninle aynı fikirdeyim,Özdil. tom )

Herneyse..Sanırım şimdilik yeterli bu.

Daha sonra devam edeceğim. (=
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:02 pm

hönk ingilizcen çok güzel aa
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
LoLi*Star*
Çevirmen+Mod.
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:03 pm

bencede çok kapsamlı tanıtmışsın kendini.. hönk

kıskandım Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:09 pm

Gerçekten mi? utangaç Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:10 pm

evet çok iyi anlatmışsın canım Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:15 pm

Çok teşekkür ederim canım. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

I feel ashamed myself. utangaç utangaç
Utandım.(= utangaç utangaç
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:51 pm

hehe yadım bu cümleyi kafama Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:10 pm

ikizim döktürmüşsün Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 ellerine sağlık Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

your english is very good I think.
if you translate a lot of feature Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 , your english will improve Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
that is to say
you must translate feature Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
anyway,
I'm waiting your new translation Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

bence ingilizce çok iyi.
eğer çok röportaj çevirirsen ingilizcen gelişecek
yani
röportaj çevirmelisin Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
neyse
yeni çevirilerini bekliyorum Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:12 pm

ya özdil^m bana kolay bir röpörtaj yollarmısın özel mesajla deniycem çevirmeyi Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:15 pm

tamam canım şimdi yollarım istersen tubaya yolladğımızı yollayalım o kolaydı yada benim çevirdiğim bi tane vardı ya onuda yollayabilirim oda kolaydı hangisini istersin Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645 istersen apayrı bişi de bulabilirim ama kolaylık derecesini bilemem Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:15 pm

You should be sure I'll translate lots of features more.
Thanks for all your comments. (=
My soulmate. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

Emin olmalısınki;daha çok röportaj çevireceğim.
Tüm yorumların için teşekkürler.
Ruheşim. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:21 pm

I am sure Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 6455
that is not important
I always say "you are good translator" Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358
my dear twin Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

eminim
önemli değil
ben hep sen iyi bir çevirmensin derim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
canım ikizim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:25 pm

I'm saying again.You should be sure.You are a translator better than me. utangaç

Tekrar söylüyorum.Emin olmalısınki;sen benden daha iyi bir çevirmensin. utangaç
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:29 pm

that isn't true.
sometimes I don't speak english. I know english well but that isn't enough utangaç
and I think
You are a translator better than me. you konw english very well.
really you are very good at english but I am not utangaç

bu doğru değil
bazen ingilizce konuşamıyorum. iyi ingilizce biliyorum ama yeterli değil ve bence
sen benden iyi bir çevirmensin. sen ingilizceyi çok iyi biliyorsun
gerçekten ingilizcede çok iyisin ama ben öyle değilim
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:35 pm

Oh,dear. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

I love you because that.You are very humble. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

Ahh,canım. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645 (Biz bunu bebişim diye çevirelim. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 )

İşte seni bu yüzden sviyorum.Çok alçak gönüllüsün. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:38 pm

I love you too. anyway
I must go because my mum came to my room and she saw me Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 goodbye Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645

bende seni seviyorum Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358 neyse
gitmeliyim çünkü annem odama geldi ve beni gördü (internet yasağım varda Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 )
hoşçakalın
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:50 pm

I want to live a world mothers aren't. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

Anyway.My baby.I love you so much.If you can,come back.(=

Annelerin olmadığı bir dünya istiyorum. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

Herneyse.Bebişim.Seni çok seviyorum.Eğer girebilirsin tekrar gir.(=
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:03 pm

I came but I will go. I said lie to my mum Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 I said " mum I have homework. I will search for my home work in the websites Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 mum said" Ok. my daughterbut you didn't study your lesson. you have 10 minutes for your homework hurry up!
I said " OK. mum I am going to start study at 20:10"
shortly I am here again Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

ben geldim ama gidecepşm anneme yalan söyledim. anneme
anne ödevim var ödevim için sitelerde araştırma yapacağım dedim
annem
tamam kızım ama ders çalışmadın .10 dakikan var ödevin için. acele et dedi
bende
tamam anne saat 20.10 da çalışmaya başlayacağım.
kısaca tekrar burdayım Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:11 pm

You rimended me my mum.My mum said me same things,too.
Anymore I really suspect regarding we are twin. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
I'm sure you'll spend these 10 min. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

Bana annemi hatırlattın.O da bana aynı şeyleri söyler.
Artık ben iyice ikiz olduğumuzdan şüphelenmeye başladım. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
Eminim sen bu on dakikayı çok iyi harcarsın. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:23 pm

certanly we are twins. excatly like tom and bill(sonunda as de yazmıştım ikizimin yardımıyla düzelttim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 889645)
kesinlikle biz ikiziz tıpkı tom ve bill gibi Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:28 pm

now
I must go again
see you soon Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358

şimdi tekrar gitmelirim
sörüşürüz Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:37 pm

Thanks my baby.

You are very valuable for me.I love you as my real twin.

Ok.Go.But try caming back.

Teşekkürler bebişim.
Sen benim için çok değerlisin.Seni öz ikizim gibi seviyorum.
Tamam.Git.Ama geri gelmeye çalış .
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:43 pm

ahhh my dear twin. I love you so much :kck: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358
anyway
I came Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ahhh benim canım ikizim seni çok seviyorum Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358
neyse
ben geldim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:47 pm

Heeyy..I came,too.I think it was late.Because there was my special course.So..But it's not problem.Because now ı'm here,isn't it? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648

Heey..Ben geldim.Sanırım biraz geç oldu.Ama kursum vardı.O yüzden..Ama problem değil.Çünkü şu an buradayım,öyle değil mi? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:56 pm

welcome to our club Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 158648 my baby

kulübümüze hoşgeldin bebişim Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 2 483358

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-