Tokio Hotel Fan Kıbrıs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan Kıbrıs

Tokio Hotel Kıbrıs

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)

+4
XxpioneerxX
LoLi*Star*
bill_th_gülben
ondly
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 6:44 pm

Heeyy.I came.Are there nobody? utangaç

Heey.Ben geldim.Kimse yok mu? utangaç
http://www.tokiohotelfantr.com
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 6:48 pm

i'm here.burdayım. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
https://tokiohotelfancyprus.4umer.com
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 7:38 pm

That's super. :D How r u ? :D

Süper.Naber? :D Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 22595 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 22595
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 7:45 pm

oh... good..you? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 22595

oh...iyi...sen? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 22595
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 8:05 pm

heey I came girls
what's up? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648

heey ben geldim kızlar naber Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 8:07 pm

welcome özdil
hoşgeldin özdil Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 8:09 pm

Heeyyy..Özdill camee.Welcome my dear win. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 483358
I'm very very good or bad. I don't know.

heey.Özdil geldi.Hoşgelldin canım ikizm. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 483358
Çok iyiyim yada kötü.Bilmiyorum.
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 9:12 pm

what' happened hönk why you don't know hönk

ne oldu niye bilmiyorsun hönk
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 9:37 pm

I don't know.I'm getting bored.

Bİlmiyorum.Sıkılıyorum.
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:29 pm

I have to go.Because my mother can shout me ıf ı don't go. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
See you later.

Gitmek zorundayım.Eğer gitmezsem annem kızabilir. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
Daha sonra görüşürüz.
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:54 pm

by özdil
bunu bilmeyen yoktur Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 4:19 pm

neyse arkadaşlar kulübe yabancı dil arşivi yapılacaktır. yabancı dil bilenler bana bildikleri dil le ilgili mesaj atsınlar
örn:
ben almancayla ilgili bildiklerimi sizlerle paylaşacağım kişiler, en çok kullanılan cümleler. en çok kullanılan kelimler vb.

ben almanca ve italyancayla ilgili hazırlayacağım eğer isterseniz ingilizcede hazırlarım ama nasıl olsa ingilizce bilen başkaları var ingilizceyide başka birinden alırız.
hangi dilden arşiv hazırlayacaksanız bana bildirin Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 889645
bu arada çok büyük bir şey olmayacak coşupta zamanlara falan girmeyin Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 158648 onları ilerleyen günlerde yapacağız :hehe
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:43 pm

i m da caming amaa my ıda alıınn (süpperim yaa neyse bu şakaydı ben kendimi tanıtmak istiyorum)

my name is Cansu and i m 14. i love th and johnny depp (anam benim aklıma birşey gelmiyor yazamıyorum benden bu günlük bu kadar :D)

ben sadece ingilizceden tr ye çevirebiliyorum bunuda belirteyim dedim :D
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 8:56 pm

tamam canım özdil gelsin alır seni klübe Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 889645
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 9:20 pm

Hi cansu nice to meet you Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 483358

hemen kulübe alıyorum canım bu arada gülbencim fransızca bilgileri bana hazırsa yollayabilir misin utangaç
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:48 pm

ME TOO!!

olleyyyyyyy Be sure that i am very happy (doğrudur inşallah :D)
tomumbenim
Mod.
Mod.
tomumbenim

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:55 pm

Heey girls...How are you? I m Bilge.and me too 14.Cansu and I are twins.Yeah that is super.Can you take me?But I know only english...That's all...
(beni de alıın.kesin birsürü yanlışla yazdım ama olsun en azından yazdım... Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 379727
ben sadece ingilizce biliyom ama...)
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:57 pm

ondly demiş ki:
Hi cansu nice to meet you Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 483358

hemen kulübe alıyorum canım bu arada gülbencim fransızca bilgileri bana hazırsa yollayabilir misin utangaç
canım ben daha harırlayamadım bugün hazırlayıp yollarım sana utangaç
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:20 pm

Hey girls ( Bilge & Cansu) welcome :D Are you really twins? Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203

Hoşgeldiniz kızlar.Siz gerçekten ikiz misiniz?

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:24 pm

yok aslında biz tanışalı 2 yıl oldu ama bir elmanın 1 yarısı olduğumuzu keşfettik (diğer yarısı bill & tom Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 379727 )

sloganımız bile vaar ""biz farklı ailelerden doğma tek yumurta ikizleriyiz"" (her ne kadar babam kabullenmek istemesede Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 594385
bill_th_gülben
Admin
Admin
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:27 pm

sitemizde 2, ikizler geldii Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 329991
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:28 pm

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 329991 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 329991 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 329991 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 379727 Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 379727
XxpioneerxX
Çevirmen+Mod.
XxpioneerxX

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:59 pm

That's a nice thing. Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 I know from myself :D

Bu çok güzel bişey.Kendimden biliyorum. :D
bill-kolikk
Mod.
Mod.
bill-kolikk

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 4:26 pm

i agree with u

sana katılıyorum
ondly
Çevirmen+Mod.
ondly

MesajKonu: Geri: Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)   Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 6:13 pm

ooo yeni üye gelmiş Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 hemen alıyorum
hoşgeldiniz Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 aaa sizde tıpkı meryem ve ben gibi ikizsiniz demek Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 ama biz sitenin emektar ikizleriyiz Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 379727 bu arada yazdıklarınızın altına ingilizcesinide yazmayı unutmazsanız iyi olur bir kaç yorumda türkçesinin yazılmadığını gördüm gerçi burda herkes ingilizce biliyor ama biz yinede kulüp kurallarına uyalım Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203
birde yukarlarda biyerde duyurmuştum arşivlerle ilgili ingilizceden kim yapmak ister bu arada birden fazla kişide olabilir Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 şu arşivleri hallettikten sonra kulüpte küçük küçük ingilizce dersleri verebiliriz şimdi aklıma geldi Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203 en başından başlarız pratik yapmış oluruz neyse
arşivle ilgili duyuruyu okuyun 2. sayfada bir yerde yazıyor ve bana arşiv yapımında görevli olmak isteyenler bildirsinler lütfen Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi) - Sayfa 3 466203

Yabancı dil bilenler ve öğrenmek isteyenler kulübü(almanca ve ingilizce arşivi geldi)
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-